ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
więcej ->

 
 

Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"

Drodzy koledzy,

Czytając wspomnienia/refleksje (post)"Solidarnościowe" jakie ukażą/ukazały się w najnowszym numerze "Obywatela", po raz kolejny doszedłem do wniosku, że największym problemem w Polsce dzisiaj jest KOMPLETNY BRAK ZROZUMIENIA CO SIĘ NA ŚWIECIE DZIEJE, A ZWŁASZCZA JAKIE MA INTENCJE "ELITA PRZYWÓDCZA" ŚWIATA, USYTUOWANA W CENTRACH FINANSOWYCH USA, ANGLII ORAZ IZRAELA.

Dlatego proponuję by spróbować przetłumaczyć na język polski książkę "Pardes" (Paradise, czyli "raj" w języku kabały) mego kolegi z Izraela, Izraela Shamira. (190 stron formatu A5, czcionka ok. 12), którą dostałem od niego jeszcze w czerwcu. (To prawda, że cytuje mnie on w niej w kilku miejscach.) W załączeniu recenzja z tej książeczki, opublikowana w magazynie "Culturewars" wydawanym przez mego kolegę z USA Michela Jonesa.

A tak przy okazji, przypominam, skąd się wzięła nazwa "Soliarność" i dlaczego "ni z tąd ni z owąd" ta niby-polska organizacja "entuzjazmu mas" zostala posterowana w kierunku REWOLUCJI KOMERCYJNEJ. (Tę wymarzoną przez pobożnych - czyli "chasydzkich" - Polaków, anty-komunistyczną rewolucję, znienawidzony przez Tomasza Szczepanskiego Karol Marks nazwalby po prostu "Rewolucją Żydowską". Mój tekst napisany po francusku na ten temat ma ponoć niezadługo opublikować przegłąd "Euroasia" z redakcją we Włoszech.)

Z najlepszymi pozdrowieniami dla "Obywatela" (ale nie dla "Społeczeństwa obywatelskiego", czyli Burgerliche Gesellschaft, czyli przedsiebiorczego mieszczaństwa).

dr Marek Głogoczowski
ul. Chramcówki 10a
34-500 Zakopane, PL
tel. ++48/18/20 139 25 (Zakopane)

www.marek.glogoczowski.zaprasza.net
lub/or/ou www.zaprasza.net/mglogo

----------------------

Poniżej moja odpowiedż dlaczego w "kontraktowym" Sejmie pojawił się senator Bob Doyle i ekonomista Jeffrey Sachs, zachwalając "Polskę na kształt mini USA", pozbawioną nawet śladów socjalizmu:

(...) Nie zapominajmy też, że w 1988 został zamordowany JAN STRZELECKI, którego Memoriał od lat organizuję i który owym okresie był głównym doradcą "Solidarności". Jak się dowiedziałem od jego żony, kilka tygodni przed swą nagła śmiercią wrócił ze stypendium ze Szwecji i głośno się chwalił, że chce napisać książkę o "szwedzkim socjalizmie" - czyli ustroju całkiem odmiennym od tego, który Polsce w 1990 roku narzucono. W 1988 został też zamordowany PREZES DEUTSCHE BANK, który ponoć się nie zgadzał, by w Europie Wschodniej został wprowadzony "Plan" MFW/Balcerowicza/Sorosa...


Chyba zatem już wszyscy się domyślają, o jaką „wolność” walczyła (...) SOLIDARNOŚĆ i jakie to wartości chce przeszczepić z Polski na Białoruś red. J.J., A. Pisalnik, A. Borys et consortes.


(...)


P.S. Na stronie www.zaprasza.net, w artykule „Re: Świadectwo Polaków A.D. 2005” jego autor zapytuje:


"Kto pierwszy zaproponował nazwę “Solidarność”. ... Czy jest jakaś opublikowana praca, ktòra opisuje konspiracyjny ruch “robotnikòw” w latach 60-80?"


Na pierwsze pytanie mam gotową odpowied?. Nazwa "Solidarité" pojawiła sie we Francji już w XIX wieku i chodziło tutaj o "solidarność" (jawną organizację) przedsiębiorców żydowskich w tym kraju. Stąd także we Francji powstała wkrótce potem popularna, ludowa "Auto-defence" – czyli Samoobrona - jak mi to powiedział kiedyś Andrzej Lepper.

Jeśli chodzi o inteligencki ruch "robotników", to takie związki zaistniały w XIX-wiecznej (lub nawet wcześniejszej) Europie, by wskazać tu na włoskich "węglarzy" (karbonariuszy), którzy wypchnęli po "Wiośnie Ludów" Napoleona III do władzy prezydenckiej, a z czasem cesarskiej, we Francji. Rzeczywistą despocję Napoleona III, maskowaną przez jego „demokrację”, opisał w 1864 roku, w pamflecie „Dialogue aux enfers entre Montesquieu et Makiavel” publicysta francuski Maurice Joly. 40 lat pó?niej „niewidzialna ręka” przerobiła ten pamflet na „Protokoły mędrców Syjonu”, w których jeden z rozdziałów ma „solidarnościowy” tytuł „Solidarność judeo-masońska w dziennikarstwie”.

Z okolicznościowymi pozdrowieniami

„Im mniej solidarności, tym więcej w życiu szczerości”
16 wrzesień 2005

Marek Głogoczowski 

  

Archiwum

Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
Kilka uwag na temat Piłsudskiego
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Dziewiąta cywilizacja" w działaniu (1)
styczeń 17, 2005
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
Tania dziwka
luty 1, 2004
Artur Łoboda
Christians in Jerusalem want Jews to stop spitting on them
listopad 14, 2007
przysłał ICP
Firmy Busha i Cheneya miały filie w rajach podatkowych
sierpień 1, 2002
PAP
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
Demokraci?
październik 5, 2006
mik4
Brzeziński w Gdańsku, czyli jak zoorganizować etos Polaków, aby siedzieli cicho!
wrzesień 3, 2007
Gdańszczanin
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Wielki mit pod nazwą Unia Europejska - padł.
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media