|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
więcej -> |
|
Przydzielają bonusy
|
|
"Fakt" Hieną Roku
Redaktor naczelny Rzeczpospolitej Grzegorz Gauden i dziennikarka Maia Narbutt podczas wręczenia nagród SDP
(fot. PAP / Paweł Kula)
Dziennikarski Laur Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - za udowodnienie, że dziennikarstwo może być sztuką, otrzymał Ryszard Kapuściński. Nagrodę za nierzetelność - Hienę Roku - otrzymał dziennik "Fakt". W Warszawie odbyła się doroczna uroczystość wręczenia nagród SDP.
"Fakt" zamieścił 17 pa?dziernika na pierwszej stronie zdjęcia niewinnego człowieka jako "bohatera" skandalu pedofilskiego z podpisem: "ten zboczeniec jest na wolności".
REKLAMA Czytaj dalej
Ryszard Kapuściński, odbierając nagrodę i statuetkę, podkreślił, że jest ona dla niego szczególnie ważna, ponieważ w ten sposób dołącza do grona jego "przyjaciół, wielkich nazwisk dziennikarstwa": zmarłego w tym roku - byłego redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej" - Macieja Łukasiewicza i honorowego prezesa SDP Stefana Bratkowskiego.
W kategorii Nagroda Wolności Słowa wyróżniono dział zagranicznych dziennika "Rzeczpospolita", za akcję mającą na celu walkę z publikacjami - głównie w prasie zagranicznej - mówiącymi o "polskich obozach śmierci" i "polskich obozach koncentracyjnych".
Redaktor naczelny działu zagranicznego "Rz" Jerzy Haszczyński opowiadał dziennikarzom o efektach akcji. Udało nam się osiągnąć m.in. to, że kilka ważnych gazet na Zachodzie i nie tylko, bardzo delikatnie już podchodzi do problemu używania określenia, z którym walczymy - powiedział. Wyjaśnił, że chodzi m.in. o takie gazety jak "The Economist" czy anglojęzyczną wersję izraelskiego dziennika "Ha'aretz". Podkreślił, że do akcji udało się zaangażować wielu dyplomatów, którzy ją wspierają.
Określeń "polskie obozy śmierci", "polskie obozy koncentracyjne" używały niektóre media zagraniczne, pisząc artykuły na temat holocaustu i hitlerowskich obozów śmierci założonych przez Niemców na terenie Polski w czasie II wojny światowej.
W kategorii publikacji o tematyce międzynarodowej jury przyznało nagrodę im. Kazimierza Dziewanowskiego dla Zdzisława Wolniarowicza za cykl artykułów o Białorusi (magazyn "Duży Format" "Gazety Wyborczej").
W kategorii publikacji o inicjatywach i przedsięwzięciach gospodarczych nagroda trafiła to Bianki Mikołajewskiej z "Polityki" za dwa artykuły na temat Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych.
W kategorii publikacji o tematyce społecznej nagrodzono Maję Narbutt za artykuł "Musimy kończyć, kop sobie grób" ("Rzeczpospolita"). "Tekst dotyka bolesnej historii naszego narodu, ale ma walory aktualne. Wydarzenia lat 80. mają nadal wpływ na wielu ludzi" - napisało jury w uzasadnieniu.
Za dziennikarstwo śledcze wyróżniono Andrzeja Stankiewicza i Michała Stankiewicza z "Rzeczpospolitej" za artykuł "Park rosyjskiej ruletki". Autorzy opisali historię oszusta skazanego w Danii za udział w porwaniu, który wyłudza grunty na polskim wybrzeżu.
Za publikacje o sporcie wyróżniono ex aequo: Mariusza Kamińskiego z Polskiego Radia Lublin i Ewelinę Karpacz ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.
Za publikacje o ochronie środowiska nagrodę otrzymała Magdalena Grzebałtowska z "Gazety Wyborczej" za reportaż o ludziach walczących z "przemysłowym trucicielem środowiska - Zakładami Fosforowymi w Gdańsku".
Nagrodę dla gazet lokalnych otrzymały "Wiadomości Wrzesińskie".
(PAP) |
|
17 grudzień 2005
|
|
PAP
|
|
|
|
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
|
Konstytucja UE
lipiec 28, 2003
Sebastian Karczewski
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere o zmianie na stanowisku ministra zdrowia ( www.sppnn.org.pl )
kwiecień 2, 2003
prezes stowarzyszenia Adam Sandauer
|
Haniebna rola syjonizmu w Polsce
(z perspektywy polskiego maoisty)
grudzień 25, 2006
Kazimierz Mijal
|
Unia robi z nas durniów
Politycy pozwalają na to (czy za przyszłe posady?)
kwiecień 28, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Komuna mogła by być wzorcem
październik 31, 2004
|
Bezrobocie mlodych
sierpień 27, 2005
przeslala Elzbieta
|
Geopolityczne wizje Marka Edelmana
wrzesień 30, 2005
Marek Głogoczowski
|
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szwajcaria blokuje kolejne konta w "aferze sprzętowej"
sierpień 2, 2004
|
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie tylko o € (euro) UE
luty 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Dziwne dla Polaków Daty
listopad 27, 2007
Dariusz Kosiur
|
Obniżka deficytu budżetu wyhamuje tempo wzrostu - Rosati
grudzień 13, 2002
PAP
|
Zakon Księży Inwestorów
grudzień 14, 2006
Igor T. Miecik Agnieszka Jędrzejczak
|
Wielki bluff
luty 24, 2003
Andrzej Rudnicki http://www.trybuna.com.pl/
|
Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
|
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
|
Rozszerzenie UE - teraz, albo nie wiadomo kiedy
czerwiec 27, 2002
PAP
|
więcej -> |
|