|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
więcej -> |
|
Rosja jako potęga regionalna
|
|
Wladimir Putin, oficer KGB, napisał pracę dyplomową na temat strategicznego znaczenia ropy naftowej i gazu ziemnego. Kiedy sowiecki aparat terroru ratował Rosję z zapaści, w czasie upadku Związku Sowieckiego, Putin został premierem i wzmocnił swoją pozycję prowokując drugą wojnę w Czecznii, za pomocą rozmaitych aktów terroru. USA i Rosja, w tej kolejności, są dwoma państwami, które w swoich więzieniach mają znacznie więcej wię?niów niż wszystkie inne państwa na świecie.
W Rosji, w przeciwieństwie do USA, które ma dwukrotnie więcej obywateli, nadal jest więcej aborcji niż urodzin, co w dodatku do alkoholizmu, przyczynia się do zapaści demograficznej wśród Rosjan, ale nie wśród muzułmanów obywateli Federacji Rosyjskiej. Ten stan rzeczy powoduje, że w pierwszej połowie dwudziestego pierwszego wieku w Rosji, zwłaszcza wśród młodych ludzi, może być większość muzułmańska.
Moskwa jest wrażliwa na wybuchy fanatyzmu muzułmanów i z tego powodu Moskwa obecnie więcej sprzyja walce USA i NATO przeciwko Talibanom w Afganistanie niż dawniej, kiedy wobec słabości Rosji były plany neo-konserwatystów syjonistów, żeby użyć Afganistan jako bazy wypadowej, w celu krzewienia „kolorowych” rewolucji w republikach po-sowieckich, jak również dokonać podziału samej Rosji na kilka oddzielnych państw, zdominowanych gospodarczo przez korporacje międzynarodowe, popierane przez maszynę wojenną USA.
W odbudowie Rosji Putin skorzystał ze wzrostu cen paliwa, w wyniku działań wojennych w Zatoce Perskiej, z której pochodzi jedna czwarta zapotrzebowania energetycznego całego świata. Napad na Irak i gro?ba ataku na Iran, doprowadziły do bardzo wysokich cen paliwa na świecie. Ostatnio względny spokój nad Zatoką Perską jak i szerzący się z USA na świat kryzys gospodarczy, przyczyniły się do powolnego spadku cen paliwa.
Putin chce, w miarę możliwości, odbudować rosyjską sferę wpływów na terenach po-sowieckich. W tym celu pierwszym krokiem była odbudowa prestiżu armii rosyjskiej, jako gro?nej maszyny wojennej, tak konwencjonalnej jak i nuklearnej. W ten sposób wszelkie gwarancje USA dane Gruzji lub Polsce czy Ukrainie nie mają znaczenia, wobec potęgi rosyjskiej, zwłaszcza, że w przeciwieństwie do Iranu, Waszyngton nie może grozić Moskwie bronią nuklearną, ponieważ USA stoi wobec dylematu „gwarantowanego obopólnego zniszczenia” na wypadek wymiany salw nuklearnych między Rosją i USA.
Putin nie chciał bezpośredniej konfrontacji z NATO, ale chciał mieć konflikt zbrojny z państwem mającym gwarancje i pomoc wojskową oraz doradców USA i Izraela. Do tego celu nadawała się Gruzja, zwłaszcza, że Izrael chciał użyć lotnisk w Gruzji w celu ataku bombowców na Iran lotem nad Azerbejdżanem i Morzem Kaspijskim, zamiast nad Irakiem lub Turcją.
Głupota rządu w Tyflisie i jego długo przygotowywany atak zbrojny na Osetię, dały Putinowi idealną okazję, żeby skompromitować gwarancje USA dla Gruzji i na nowo ustalić pozycję siły Rosji na Kaukazie. Putinowi udało się skompromitować USA, którego siły są zaangażowane w Iraku dla dobra Izraela i korporacji międzynarodowych. Z tego powodu gwarancje USA są bezwartościowe tak jak czeki bez pokrycia.
Przykład Gruzji jest lekcją dla Ukraińców i Bałtów jak i republik w Azji Centralnej oraz Polski i Czech, zwłaszcza, że te ostatnie dwa państwa podpisały zgodę na instalacje wyrzutni i radaru USA na swoim terenie, w zamian za bezwartościowe gwarancje Waszyngtonu. Rosyjskie gro?by użycia przeciwko Polsce broni nuklearnych, ponieważ pozwala na wyrzutnie amerykańskie o kilka minut lotu pocisku od Moskwy, szef dyplomacji USA, Condoleezza Rice, określiła jako „bizarre,” czyli „dziwaczne,” ale nie jako możliwy „casus belli” między USA i Rosją.
Moskwa nie tylko spodziewała się takiej reakcji Waszyngtonu, ale na pewno na umyślnie chciała taką reakcje wywołać i udowodnić swoim sąsiednim państwom, że gwarancje USA są zupełnie bezwartościowe. Rosjanie wiedzą, że dla osi USA-Izrael Bliski Wschód jest znacznie ważniejszy niż Kaukaz.
Iran stanowi dla USA trudny orzech do zgryzienia, ponieważ od dawna jest przeszkodą na drodze do dominacji Bliskiego Wschodu przez oś USA-Izrael. Już we wczesnych latach 1950tych, służby USA i Brytanii obaliły demokratycznie wybrany w Iranie rząd profesora Mozadekh’a i ustanowiły reżym szacha w Teheranie, którego aparat terroru był kontrolowany przez Izrael. Ten stan rzeczy zradykalizował Irańczyków i doprowadził do rewolucji i stworzenia Republiki Islamskiej, której znaczenie znacznie wzrosło dzięki napadowi USA na Irak.
Obecnie USA chce uzyskać pomoc Rosji w nakładaniu sankcji karnych na Iran, a co więcej nie chce, żeby Rosjanie sprzedali Iranowi bardzo sprawny system obrony przeciwlotniczej S-300. Gruzja jest na marginesie zainteresowań osi USA-Izrael, podczas gdy Iran ma wielkie znaczenie. Naturalnie USA-Izrael są również przeciwko wyposażaniu w broń Syrii przez Rosję.
Zmiana strategii USA od pierwszeństwa Bliskiego Wschodu do nadania pierwszeństwa Kaukazowi nie jest obecnie prawdopodobna, zwłaszcza, że Rosja może odpowiedzieć na presję USA w Gruzji, reakcją Rosji w Iranie i nawet w Afganistanie. NATO ma jeszcze słabszą pozycję, ponieważ UE jest uzależniona od dostaw paliwa z Rosji i nie ma dosyć wojska gotowego na interwencje w Azji.
Konflikt w Gruzji dał Rosji okazję, żeby nie tylko wykazać swoją potęgę w regionie Kaukazu, ale również pokazać, że Amerykanie ugrzę?li w Iraku i starają się o kooperację Rosji w Afganistanie oraz w sprawach ich gry przeciwko Iranowi. Obecna rozgrywka ruso-amerykańska toczy się od 1992 roku i ostatnie piętnaście lat było okresem słabości Rosji. Dzięki grze Putina i wysokim cenom paliwa, Rosja staje się potęgą regionalną. Zobaczymy czy USA i NATO potrafi skutecznie ograniczyć zasięg wpływów Rosji na terenach graniczących z nią.
WWW.pogonowski.com |
|
14 wrzesień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Polska powinna wejść do euro w 2006 r.
sierpień 28, 2002
PAP
|
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
|
KONGRESU POLSKI SUWERENNEJ - PRAWNO-USTROJOWE PODSTAWY
marzec 6, 2004
|
Analiza stanu wojennego w Pakistanie
listopad 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czas usunąć się w cień?
listopad 3, 2007
Marek Olżyński
|
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
|
Konstytucyjna nierówność golizny
maj 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przestępstwa nie było
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Niechciane inwestycje"
sierpień 28, 2002
PAP
|
LPR chce informacji w sprawie unijnych ekspertów
sierpień 9, 2002
PAP
|
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
|
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!
grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
|
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
|
Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
|
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Krewkie rekordy Polaków
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Bioferm" w wersji francuskiej
luty 7, 2009
PAP
|
Smrodliwa intryżka z udziałem elegantów?
lipiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
|
(...)
lipiec 4, 2006
|
więcej -> |
|