|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
więcej -> |
|
Jerzy I. na celowniku prokuratury
|
|
Jest to materiał z prasy północnego Pomorza i mój komentarz. Chodzi tu o Jerzego Izdebskiego, o byłym prezydencie III RP Aleksandrze Kwaśniewskim i o Polskiej Partii Biednych (PPB) - której to jestem autorem, inicjatorem, założycielem, organizatorem i przewodniczącym... Dokładnie w dniu 1 Kwietnia 1999 roku na placu Zwycięstwa w Słupsku rozpoczęła PPB swoją „ogniową działalność” przeciw komunistom poukrywanych w różnych opcjach i nacjach. Wyłapywaliśmy złodziei Państwa Polskiego, którzy skorumpowali Północne terytorium Polski. Polska Partia Biednych jako obecnie Stowarzyszenie PPB zostało zarejestrowane w rejestrze sądowym w Gdańsku, w Grudniu 2005 roku. Podpisał: Zygmunt Jan Prusiński.
„GŁOS POMORZA”- wtorek 7 marca 2006.
Strona 1:
JERZY I. NA CELOWNIKU PROKURATURY. CHCˇ GO ŚCIGAĆ LISTEM GOŃCZYM.
Wydania Europejskiego Nakazu Aresztowania znanego radiowca Jerzego L. domaga się słupska prokuratura. Showman, który jest oskarżony o znieważenie prezydenta RP, ukrywa się w Anglii. Wniosek prokuratury rozpatrzy w najbliższych dniach Sąd Okręgowy.
Przypomnijmy, słupska prokuratura w styczniu 2001 roku oskarżyła Jerzego I. o znieważenie prezydenta RP. Lider Polskiej Partii Biednych miał nazwać głowę państwa pijakiem i kłamcą. Jednak w trakcie procesu znany radiowiec wyjechał z kraju. – Ten pan nie stawiał się na rozprawy mimo wielu wezwań – informuje Beata Szafrańska, rzecznik słupskiej Prokuratury Okręgowej. – W końcu sąd musiał zawiesić postępowanie. Wiemy, że Jerzy I. wyjechał z Polski i mamy podstawy sądzić, że zrobił to celowo, aby ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości.
Strona 3:
Jerzy I. zdobył rozgłos dzięki kontrowersyjnym audycjom w Radiu City. Teraz szuka go słupska prokuratura.
Prokuratorski wniosek o wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania trafił już do sądu. W najbliższym czasie ma zostać rozpatrzony. – Potwierdzam, że wniosek trafił do nas – mówi sędzia Danuta Jastrzębska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Słupsku. – Nie ma jeszcze wyznaczonego terminu posiedzenia w sprawie jego rozpatrzenia. Myślę, że nastąpi to niebawem.
Do znieważania głowy państwa doszło w 2000 roku podczas manifestacji Polskiej Partii Biednych przed słupskim ratuszem. Jerzy I. miał wówczas nazwać prezydenta Kwaśniewskiego kłamcą i pijakiem. – Nie wiem, dlaczego Jurek został oskarżony – mówi Zygmunt Jan Prusiński, twórca PPB i kolega Jerzego I. – Przecież on powiedział prawdę. Nikogo prawdą obrazić nie można. Równie dobrze mogli mnie lub innych członków Partii Biednych oskarżyć.
Jerzy I. Wyjechał do Anglii zaraz po tym, jak sąd wydał decyzję o skierowaniu go na badania psychiatryczne. W 2004 roku założył w Londynie niezależną rozgłośnię radiową Supermova, która działała zaledwie kilka miesięcy. – Nie wiem, co teraz porabia – dodaje Prusiński. – Mamy już rzadszy kontakt. Znając Jurka sądzę, że planuje otwarcie jakiejś rozgłośni radiowej w internecie.
Kontrowersyjny showman:
Jerzy I. w połowie lat 70. zasłynął jako muzyk rockowy. W encyklopedii muzycznej widnieje jako założyciel hipissowskiej formacji „74 Grupa Biednych”. Póżniej był usteckim radnym, a w latach 90. prowadził w nieistniejącym już Radiu City interaktywną audycję, w kórej zawzięcie krytykował lewicowe władze Słupska. Był też radnym powiatu słupskiego oraz „ojcem duchownym” Polskiej Partii Biednych, organizującej cykliczne manifestacje przed słupskim ratuszem.
TOMASZ CZĘŚCIK
|
|
9 marzec 2006
|
|
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
|
|
|
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
|
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
|
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
|
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Argentyński cud ekonomiczny
październik 27, 2005
Prof. dr Ronald Clement
|
Parada dziwek
czyli:
"jestem Europejczykiem"
marzec 14, 2003
Artur Łoboda
|
Złote wrota
marzec 29, 2003
Andrzej Echolette
|
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
|
Tym razem Stan Tymiński wygra...
maj 27, 2005
kopista
|
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
|
Medialny exodus lekarzy
marzec 24, 2006
Adam Sandauer
|
US Must Reevaluate Its Relationship With Israel
grudzień 18, 2007
Scott Ritter
|
Miłość XXI wieku
marzec 8, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Machloja grubymi nićmi szyta
sierpień 10, 2002
|
To działo się w Polsce komunistycznej
WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
|
Ucz się póki masz od kogo !!!
grudzień 18, 2006
Wojciech Faber
|
Dzień jak co dzień, ale inaczej
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
|
Kołodko ministrem finansów, Piwnik i Celiński odchodzą
lipiec 5, 2002
PAP
|
więcej -> |
|