|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
więcej -> |
|
Rosja szachuje USA paliwem a USA Rosję "Tarczą"
|
|

Po zapowiedzi, że Rosja zareaguje wojskowo i technicznie w razie budowy Tarczy” w Polsce, prezydent Dymitry Miedwiediew nadal ma tylko 47% poparcia w Rosji, podczas gdy premier, Wladimir Pupin ma ponad 70%. Tak więc nadal Miedwiediew jest na drugim miejscu po Pupinie w sterowaniu rosyjską nawą państwową. Obydwaj mają więcej poparcia niż Bush, którego popiera mniej niż 30% Amerykanów.
Ciekawe jest, że w Rosji ludzie nadal bardzo pozytywnie oceniają Józefa Stalina. Oficjalnie, premier Putin jest wykonawcą obecnej polityki zagranicznej Rosji. Prezydent Medwiediew ostro krytykuje nie tylko projekt Tarczy, ale również brak zatwierdzenia zmodyfikowanego traktatu o broni konwencjonalnej w Europie, jak też sprawę niepodległości Kosowa, etc.
Weto Rosji w sprawie Zimbabwe w ONZ, jest pierwszą odpowiedzią na podpisanie traktatu USA-Czechy w sprawie super-radaru w Czechach. Następnym krokiem było pierwsze od 1991 roku pojawienie się statków floty rosyjskiej na wodach arktycznych. Jeszcze ważniejsze są posunięcia rosyjskie w dziedzinie energetycznej. Rurociąg Syberia-Pacyfik ma być ukończony w 2009 roku i jest ważny w ustalaniu ilości eksportu paliwa z Rosji do Europy i do Azji. Rosja planuje zwiększenie eksportu do Azji z 3% do ponad 30% w 2020 roku.
W lipcu Medwiediew odwiedził państwa Azji Centralnej i zaproponował zakup całej produkcji energetycznej Azerbaidżanu po cenach rynkowych i popisał plany modernizacji systemu rurociągów w regionie Morzy Kaspijskiego oraz wygrał konkurencje z USA i UE o gaz ziemny Tutkmenistanu, który ma być eksportowany rosyjskimi rurociągami. Gazprom, największy producent gazu ziemnego na świecie, planuje śródziemnomorski rurociąg, który ma dostarczać paliwo z Libii do Europy oraz skraplany gaz ziemny do USA, według komunikatu z 9go lipca, 2008.
Gazprom stara się o pozwolenia na eksplorację rezerw w Nigerii oraz proponuje budowę rurociągu z Nigerii do Algieru, jak też wspólną sprzedaż paliwa w Europie wraz z Algierem, w ramach planu dominowania rynku światowego na paliwo przez Rosję, która stara się sprzedawać w USA skraplany gaz ziemny. Waszyngton w odwecie wykluczył Rosję z kontraktów w Iraku. Rosja odpisała na starty dług Iraku 12 miliardów dolarów i zagłębie Zachodnie Quma-2 będzie eksploatowane przez USA firmę Chevron, zamiast Gazpromu.
Rosja pertraktuje stworzenie w bliskiej przyszłości, wraz z Iranem, organizację producentów gazu ziemnego w celu kontroli cen eksportu z Iranu, Libii (rezerwy: 1,470 miliardów metrów sześciennych rezerw gazu ziemnego), Algerii, Qatar’u (25,800 miliardów m. s) oraz Iranu w ramach organizacji producentów gazu ziemnego czyli „Gaz-OPEC.” Iran proponuje Rosji wspólne zaspakajanie zapotrzebowania na gaz ziemny Europy, Indii i Chin, oraz budowę przez Gazprom rurociągu Iran-Pakistan-Indie. Dzieje się to ku irytacji osi USA-Izrael.
Jest jasne, że Rosja jest po stronie Iranu, w kontrowersji o sankcje i program nuklearny tego państwa. W rezultacie kolosalnego wzrostu cen paliwa i innych niepowodzeń, USA odstąpiły od pogróżek i zaczęły posługiwać dyplomacją, w formie rozmów z Iranem. Kiedyś firma wiceprezydenta USA Dick’a Cheney’a, Halliburton, robiła bardzo dobre interesy w Iranie. Obecnie, zmniejszenie przez USA napięcia w Zatoce Perskiej, natychmiast spowodowało spadek cen paliwa na świecie. Trzeba zauważyć, że aż 20% budżetu Rosji pochodzi z działalności Gazpromu.
Ostra rywalizacja na polu energetyki jest tłem stosunków USA z Rosją, zwłaszcza z powodu bliskich powiązań rządu Bush’a z przemysłem naftowym, który traci w konfrontacji z rosyjskim Gazpromem. Pośpiech w zawarciu układu o budowie super-radaru w Czechach jest częścią gry między USA i Rosją, podobnie jak prospekt wprowadzenia Gruzji i Ukrainy do NATO, który to prospekt ma być przedmiotem dyskusji ministrów spraw zagranicznych w grudniu.
Gra strategiczna między USA i Rosją nie zagraża żadnemu państwu tyle, co Polsce, na wypadek uruchomienia amerykańskich wyrzutni rakiet „Tarczy,” o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy. Wyrzutnie te budowane niby przeciwko Iranowi, naprawdę stanowiłyby atut strategiczny USA przeciwko Rosji i tym samym śmiertelne zagrożenie Polski, przez zupełnie możliwe i faktycznie bezkarne „zapobiegawcze” rosyjskie bombardowanie nuklearne, spowodowane alarmem w automatycznych wyrzutniach rakiet obrony rosyjskiej, na przykład w Kaliningradzie.
WWW.pogonowski.com |
|
21 lipiec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Times": papież obdarza miłością całą ludzkość
sierpień 20, 2002
PAP
|
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
|
Precedens procesowy
grudzień 5, 2007
Bogusław
|
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
|
Czterdzieści i cztery
styczeń 11, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
|
Walka zręcznie pozorowana
Unia Europejska
grudzień 5, 2002
Katarzyna Szymańska-Borginon "Newsweek" 46/02,
|
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Lewizna na wydziale prawa (ideały sięgają bruku)
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Białoruś przyjmie wyrzuconych studentów
kwiecień 1, 2006
thot
|
Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego
luty 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Internetowa makabra
listopad 8, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przyszedł Kupiec do Szewczyka
wrzesień 21, 2004
Mecenas
|
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
|
Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
styczeń 25, 2007
|
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
|
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
|
Prawo własności
lipiec 18, 2003
prof. Adam Biela
|
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|