|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
więcej -> |
|
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
|
|
http://www.culturewars.com/
W miesięczniku Culture Wars, obecnie jednym z najciekawszych angielskojęzycznych pism zajmujących się szeroką problematyką społeczno-kulturalną, z na wskoś tradycyjnie katolickiego punktu widzenia, od czasu do czasu pojawiają się teksty prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego. Na ostatnio opublikowany tekst prof. Pogonowskiego jedna z Czytelniczek napisała list wyrażając swoją krytyczną opinię na temat zawartych stwierdzeń, powtarzających oficjalną wersję niektórych aspektów II Wojny światowej. Oto treść listu.
List to Redaktora Naczelnego pisma Culture Wars.
„Rozumiem Waszą gorącą obronę kultury katolickiej jak również sympatyzuję się z nią. Tak samo rozumiem gorące propagowanie polskich narodowych zagadnień przez Iwo Cypriana Pogonowskiego, przedstawionych w listopadowym numerze Culture Wars (Vol. 25, No. 11 / 2006). To wszystko rozumiem. Nie rozumiem jednak dlaczego propaguje się w artykułach drukowanych na łamach Culture Wars kłamstwa. A kłamstwo jest kłamstwem nawet jeśli wymawia je oddany katolik.
Na stronie 23 tego artykulu, Pogonowski pisze: „Konferencja Wannsee odbyła się w Berlinie 20 stycznia 1942 roku. [...] Jako bezpośredni skutek tej konferencji, nazistowski rząd zaprosił niemieckie firmy przemysłowe do przetargu na produkcję urządzeń do masowego, przemysłowego procesu eksterminacji jedenastu milionów Żydów europejskich.”
Wydaje się, że Pogonowski odnosi się do mitycznej konferencji, która rzekomo odbyła się 10 stycznia 1942 roku w Berlinie przy Am Grossen Wannsee 5658, jak mówi jedna wersja mitu, czy też 15 września 1941 roku, jak mówią inne wersje mitu. Po raz pierwszy o tej mitycznej konferencji miał powiedzieć Hans Frank, wówczas Gubernator Polski, podczas procesu Norymberskiego. Ale przecież Frank nigdy o niej nie wspominał, ani w swoich pamiętnikach ani gdzie indziej.
W wydanym 30 stycznia 1992 roku piśmie Canadian Jewish News zawarte jest stwierdzenie profesora Yehudy Bauer z Hebrew University of Jerusalem, który powiedział, że spotkanie w Wannsee „z trudem można określić jako konferencję” oraz że „ciągle, bez przerwy publicznie powtarza się tę głupią historię [org: „silly story”] o tym, że w Wannsee zdecydowano o eksterminacji Żydow.” Profesor Bauer stwierdził również, że bez przerwy produkuje się setki filmów, książek i opowiadań mówiących o tej „głupiej historii”.
Znane są i inne podobne historie, jak legendy o przerabianiu żydowskich ciał na mydło czy o robieniu z ofiar żydowskich abażurów do lamp. Równie bezmyślne jest powtarzanie przez Pogonowskiego mitu o „jedenastu milionach Żydów”. Pogonowski powinien był wiedzieć, że propaganda holokaustu rozpoczęła się od liczby 40 milionów, potem zredukowała ją do 11 milionów, a jeszcze potem do 6 milionów. Zatrzymała się na tej liczbie 6 milionów podanej podczas procesu w Norymbergii i trzyma się jej, nawet pomimo tego że liczba 4 milionów Żydów z Auschwitz oficjalnie została zredukowana do około 300- do 750 tysięcy Żydów i nie-Żydów razem wziętych.
Nie, nie jestem wielbicielką Hitlera, wręcz przeciwnie - jest on moim wrogiem. Moje osobiste wspomnienia z mojego życia zawierają widok mojej matki, która pakowała nasze ubrania, gdyż musieliśmy uciekać z naszego domu po tym jak pakt Ribbentrop-Mołotow rozkroił mój kraj i zrobił z nas uchod?ców - takich samych uchod?ców jakimi są dzisiaj Palestyńczycy. Nie widzę zatem powodu, by Culture Wars rozpowszechniał mity pozwalające i doprowadzające do zabijania Palestyńczyków bąd? tworzące z nich uchod?ców.
Dr Liana Stanton
Miami, Floryda”
Culture Wars, luty 2007, Vol. 26, No. 3, strona 4
Redakcja pisma w krótkim przypisie oznajmia, że prof. Pogonowski ustosunkuje się do tego zarzutu w następnym artykule.
|
|
23 luty 2007
|
|
bibula- pismo niezależne
|
|
|
|
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
|
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
|
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
Mordercy Olewnika
styczeń 23, 2009
...
|
Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy było warto umierać za ojczyznę?
lipiec 31, 2007
Gregory Akko
|
POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
"Niechciane inwestycje"
sierpień 28, 2002
PAP
|
Eksploatacja Ameryki przez Żydów?
maj 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy
(znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
|
Bankructwo Polski pod wpływami UE
sierpień 8, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
|
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polakow cz. 1
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
|
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
|
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
|
Jak ślicznie!!!
październik 14, 2006
jon2
|
więcej -> |
|