|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
więcej -> |
|
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
|
|
Jan Paweł II w niedzielę złożył noworoczne życzenia uczestnikom wspólnej południowej modlitwy Anioł Pański. Poprzedzające modlitwę przemówienie papież poświęcił obchodzonemu w Kościele dniu Świętej Rodziny.
"Pozdrawiam pielgrzymów z Polski i życzę szczęśliwego Nowego Roku" - powiedział Jan Paweł II po polsku, w języku włoskim składając następnie życzenia "pokoju i pogody ducha w nowym roku".
Papież w swoim przemówieniu przypomniał IV Światowe Spotkanie Rodzin w Manili na Filipinach, organizowane w dniach od 22 do 26 stycznia 2003 roku pod hasłem "Chrześcijańska rodzina - dobra nowina w trzecim tysiącleciu".
Cytując List Apostolski "Nuovo Millennio Ineunte" papież przypomniał, iż "możliwe jest przeżywanie małżeństwa w sposób całkowicie zgodny z zamysłem Bożym oraz z prawdziwymi potrzebami ludzi - samych małżonków, a nade wszystko dzieci, istot jeszcze bardziej wrażliwych".
Rozważając misterium św. Rodziny z Nazaretu Jan Paweł II podkreślił, że jej przykład jest "?ródłem wartości i nauczania, które dziś - bardziej niż kiedykolwiek - są niezbędne, by dać solidne i stabilne podstawy społeczeństwu".
Papież wyraził też pragnienie, aby "w dzisiejszych rodzinach nie zabrakło pogody ducha, zgody i miłości jakie panowały w domu w Nazarecie".
"W gorącej modlitwie proszę Boga, aby wszyscy chrześcijańscy rodzice byli świadomi swoich obowiązków zarówno wobec dzieci jak i społeczeństwa. Oczekuje się od nich bowiem prawdziwego i skutecznego świadectwa Ewangelii". |
|
29 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
|
Pozorowanie etyki, czyli etyka w służbie kapitału
maj 12, 2007
Gracjan Cimek
|
Już judzą...
wrzesień 27, 2005
Artur Łoboda
|
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
|
Od chucby do depresji
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
|
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
|
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
|
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Assyrian Message to the Arab Media
maj 14, 2003
Ashor Giwargis
|
2009.03.17. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 17, 2009
tłumacz
|
Shalom - pokój, którego nie ma
lipiec 6, 2004
Artur Łoboda
|
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Ostatnia misja
luty 3, 2003
PAP
|
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Likwidacja publicznej służby zdrowia
październik 23, 2008
PAP
|
więcej -> |
|