ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
więcej ->

 
 

Apartheid panuje w Izraelu

Członek parlamentu palestyńskiego Mustafa Barghouti napisał, że w ostatnich wyborach Izrael dokończył swojej transformacji w państwo apartheidu. Zasadniczo zgadza się z nim Neve Gordon, profesor nauk politycznych na uniwersytecie Ben-Guriona, autor książki Izrael’s Occupation.
Izrael, według profesora Gordona, żyje w stałym kryzysie i przed wyborami rysowały się dwie alternatywy. Albo nawrót ku moralności i zaakceptowaniu Arabów, albo dalszy zwrot na prawo ku ksenofobii, neofaszystowskich tendencji oraz propagandy w tradycji Talmudu, oskarżającej przeciwników o wszystkie własne grzechy.
W wyniku ostatnich wyborów mapa polityczna Izraela przesunęła się w kierunku skrajnej prawicy partii Kadima i Likud, które wywodzą się z żydowskiego ruchu faszystowskiego w przedwojennej Polsce, Bejtaru, do którego podobną nazwę nosi dzisiejsza partia Beitein, a samo słowa Beitar jest używane nadal w nazwach klubów sportowych. Obecnie trzy neofaszystowskie partie zdobyły głosy około 80 procent wyborców, co zapewne okaże się bardzo szkodliwe dla sprawy pokoju na Bliskim Wschodzie.
Podobnie sądzi dr Mustafa Barghouti, pisząc, że w wyniku ostatnich wyborów nastąpił nawrót do rasizmu żydowskiego, tak że państwo Izrael ulega ostatecznej transformacji w państwo apartheidu z rasistowskim systemem politycznym. Jest to rezultatem dwóch procesów. Pierwszy z nich to zakorzenienie w społeczeństwie strachu i nienawiści do Arabów w wyniku działań rządu Izraela oraz całego kompleksu wojskowo-przemysłowego, wspomaganego rasistowską indoktrynacją armii przez rabinat wojskowy. Drugim jest żydowska dominacja mediów zachodnich, które zwłaszcza pod naciskiem lobby Izraela praktycznie stały się wspólnikami w zbrodniach wojennych na terenie Gazy, Iraku, etc. W mediach tych panuje milczenie na temat rzeczywistości czterdziestoletniej okrutnej okupacji ziem Palestyńczyków.
Obecnie Izraelczycy uważają, że mogą bezkarnie robić z Arabami, co im się podoba, obserwując w mediach zachodnich kompletny brak krytyki wobec okrutnego łamania praw ludzkich przez Żydów w Palestynie. W rezultacie skrajni syjoniści doszli do przekonania, że dysponują dostateczną kontrolą nad opinią Zachodu, żeby móc iść w kierunku rasistowskiego systemu apartheidu, czego jesteśmy obecnie świadkami. Beniamin Natanyahu to otwarty rasista, a pani Livini pokrywa swój rasizm szminką. Barak przewyższa rasizmem oboje z nich, nie mówiąc o Avigdorze Liebermanie, niebezpiecznym neofaszyście, który publicznie chwali się, że mordował Palestyńczyków własnymi rękami.
Nic dziwnego, że zdaniem dra Mustafy Barghoutiego, nie pozostaje Palestyńczykom nic innego, jak walczyć przeciwko systemowi apartheidu, który ich niszczy. Podkreśla, iż jest obowiązkiem organizacji międzynarodowych zaprzestać ukrywania zbrodni Izraela przed światem.
Swego rodzaju wsparcie dla opinii Barghoutiego daje były marszałek Knesetu, Abraham Burg, autor książki The Holocaust Is Over: We Must Rise From Its Ashes (Holokaust minął: trzeba otrząsnąć się z popiołów). Burg jest obecnie jednym z najsurowszych krytyków rządu Izraela, mimo że w przeszłości był prezesem Jewish Agency oraz World Jewish Organization (Światowej Organizacji Syjonistów). Przewiduje on, że po utworzeniu nowego rządu Izraela nadal będą trwać mordercze ataki na ludność terenów Gazy, połączone z blokadą, jak i dalsza rozbudowa nielegalnych osiedli żydowskich na ziemiach palestyńskich.
Zarówno Palestyńczycy, jak i coroczne rezolucje ONZ, domagają się od Izraela końca okupacji i powrotu do granic z 1967 roku. Premier palestyński Salaam Fayad oficjalnie żąda od nowego rządu Izraela zakończenia ponad czterdziestoletniej okupacji ziem palestyńskich.
Były prezydent USA Jimmy Carter opublikował nową książkę pod tytułem: We Can Have Peace In the Holly Land: A Plan that Will Work (Pokój jest możliwy w Ziemi Świętej: plan, który może się udać). Ponieważ poprzednia książka prezydenta Cartera, której tytuł w tłumaczeniu brzmi: „Palestyna: pokój, nie apartheid”, krytykowała okupacyjną politykę rządu Izraela na palestyńskich terenach Gazy oraz zachodniego brzegu rzeki Jordan, jej autora nie dopuszczono do głosu na zje?dzie partii demokratycznej w Denver.
Opisany w nowej książce „plan Cartera” stanowi odwrotność planów rasistów izraelskich, którzy dążą do stworzenia jednego „czysto” żydowskiego państwa od Morza Śródziemnego do rzeki Jordan, podczas gdy opinia światowa, ONZ, oraz wszystkie państwa arabskie żądają powrotu do granic z 1967 roku.
Carter proponuje, żeby pozostawić nielegalne osiedla i pół miliona Żydów na wschód od Jerozolimy aż do rzeki Jordan, a jednocześnie udostępnić Arabom tunel lub kolej i szosę przez te tereny oraz wydzielić dla nich z ziem Izraela równej wielkości obszar (pustynny?) na południu tego państwa. Według Cartera, zbrodniczy i morderczy napad na tereny Gazy może w reakcji przynieść poparcie dla jego planu.
Tymczasem Izrael dopuszcza na tereny Gazy tylko 15 do 25 procent żywności, leków i pitnej wody koniecznej dla półtora miliona Arabów, uwięzionych i blokowanych tak od strony morza, jak i w granicach lądowych. Dlatego tereny te opisywane są jako jeden wielki obóz śmierci dla ludności arabskiej.
Były prezydent Carter jest zdania, że USA powinny nieść pomoc prześladowanej ludności arabskiej w wysokości 10 milionów dolarów dziennie, tak jak to wypłaca Izraelowi skarb USA, mimo pogwałcenia przez to państwo traktatu przeciwko rozpowszechnianiu broni nuklearnej i twardej obrony swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie.

WWW.pogonowski.com
14 luty 2009

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
Kto naraża Polskę na zniszczenie?
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmarł gen. Antoni Heda-Szary
luty 16, 2008
PAP
Rozbiór RP
sierpień 7, 2005
Bogusław
Lichwiarski kapitalizm w kryzysie
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
Ekstrawagancja na prawicy
wrzesień 4, 2006
Adam T. Witczak
Tak się traktuje ladacznice, które narzucają się same
październik 28, 2007
PAP
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
Precyzja strzału
luty 24, 2005
Gmina Kraków zaciągnęła 40 mln zł kredytu w DB 24 SA
styczeń 2, 2003
PAP
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE (znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
"Dokonania" Banku Światowego i MFW
luty 29, 2004
Walden Bello i Shea Cunningham
Dwa teksty
październik 14, 2004
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
Orkiestra gra do końca. Przemeblowanie w rządzie
styczeń 6, 2003
PAP
Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
"Misja"
kwiecień 18, 2003
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media