ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
więcej ->

 
 

Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym



Neokolonializm amerykański w imię wolności i demokracji jest w trudnej sytuacji w chwili kiedy musi posługiwać się stanem wojennym, żeby utrzymać kontrolę nad strategicznie ważnym Pakistanem, przez który USA ma dostęp do Afganistanu i Azji środkowej. Prezydent Pakistanu, generał Pervez Musharraf kiedyś tłumaczył publicznie, że musiał się podporządkować USA pod osobistą gro?bą wice-sekretarza stanu USA, Richard’a L. Armitage, zbombardowania Pakistanu „do stanu epoki kamiennej.” Jest on przy władzy od puczu w 1999 roku.

Większości 180 milionowej ludności Pakistanu, ten stan rzeczy nie podoba się i protestuje przeciwko stanowi wojennemu tak mniejszość, którą stanowią fanatycy muzułmańscy, jak i inteligencja oraz klasa średnia. Od ogłoszenia stanu wojennego, w pierwsze dwa dni aresztowano 1800 osób i media znalazły się pod jeszcze bardziej zaostrzoną cenzurą.

Aresztowany został były szef wywiadu Pakistanu, Hamid Gul. Ostro protestują prawnicy i organizacje obrony praw człowieka. Policja aresztowała każdego sędziego ubranego w togę urzędową. Sloganem aktywistów islamskich jest „Musharraf na szubienicę” i „Precz a Musharraf’em.

Dla utrzymania pozorów „obrony demokracji,” USA wraz z państwami zachodniomi grozi wstrzymaniem pomocy charytatywnych dla ofiar trzęsienia ziemi w Pakistanie, podczas gdy komentatorzy radiowi w Niemczech, twierdzą że służby specjalne USA kierują stanem wojennym i że stan wojenny został narzucony z powodu zbliżjącej się decyzji sądu najwyższego w Pakistanie, dotyczącej bezprwanego przejęcia władzy przez generała Musharraf’a.

W USA prasa przedstawia generała Musharraf’a jako najważniejszego sprzymierzeńca rządu neokonserwatystów w „wojnie przeciwko terrorowi,” którego rząd otrzymał miliardy dolarów na walkę z AlQaida i innymi terrorystami i który twierdzi, że wybory mogą odbyć się mimo stanu wojennego. Tymczasem Pakistan uzbrojony w broń nuklearną jest destabilizowany i promowany przez Bush’a Musharraf, jest coraz bardziej znienawidzony przez swoich rodaków, mimo tego że twierdzi że ratuje Pakistan od rozpadu. Musharraf cytuje wybrane z pomocą służb USA słowa prezydenta Lincolna w sprawie ratunku państwa od rozpadu.

Pakistan jest jedynym państwem muzułmańskim posiadającym broń nuklearną. Przez dwadzieścia lat przed zdobyciem tej broni przez Pakistan, „kamieniem węgielnym” polityki radykalnych sjonistów rządzących w Izraelu, było nie dopuszczenie żadnego państwa islamskiego do posiadania broni jądrowej. W celu zapobiegnięcia temu Izrael starał się atakować nuklerane próby Pakistanu, ale te starania nie udały się. Obecnie Izrael chciałby, za pomocą USA, zabrać Pakistanowi broń nuklearną.

Izrael ma drugi po Rosji największy wywiad w USA, tak że według Combined News Service z 3go listopada, 2007, sekretarz stanu, Condoleezza Rice i doradca bezpieczeństwa Stephen Hadley wraz 13 innymi urzędnikami, są pozwani do sądu w sprawie o szpiegostwo na rzecz Izraela Steven’a Rosen’a i Keith’a Weissman’a z American Israel Public Affairs Committee (AIPAC). Za pomocą lobby Izraela, AIPAC nielegalnie przekazywano tajne dokumenty USA do Izraela. Rosen był dyrektorem AIPAC a, Weissman specjalitą od Iranu i używali tej głównej organizacji lobby Izraela do przekazywania rządowi Izraela tajemnic USA.

Tymczasem napad na sad najwyższy, w momencie decydowania co do legalności władzy Musharraf’a, sprzyja destabilizacji Pakistanu. Budynki rządowe zostały otoczone drutem kolczastym, telefony odcięte, a Musharraf przejął władze dyktatorskie. Kryzys ten jest przykładem komplikacji neokolonializmu w imię demokracji i wolności, zwłaszcza kiedy Pakistan jest używany jako główny „sprzymierzeniec w wojnie przeciwko terrorowi.”

Joseph Cirincione, specjalista od bezpieczeństwa nuklearnego w liberalnym Center for American Progress, powiedział, że Pakistan jest najniebezpieczniejszym państwem na świecie, ponieważ jest zdestabilizowany, ma wielu fundamentalistów islamskich i arsenał nuklearny. „Jeżeli rząd upadnie i armia się podzieli, kto będzie konrolował arsenał nuklearny? ...Pakistan może z alianta stać się zagrożeniem nuklearnym” dla Izraela.

Wojna w Afganistanie nie może być prowadzona bez dostępu przez Pakistan i wojska NATO musiałyby ewakuować się transportem powietrznym. Tak więc Bush musi zachować stosunki z Pakistanem i nadal udawać, że szanuje prawa człowieka. Opozycyjny senator w USA, Joe Biden powiedział, że Bush manipuluje Musharraf’em, ale nie całym Pakistanem. Tymczasem stawką potencjalnie jest prawdziwe zagrożenie nuklearne Izraela, los wojny przeciwko Al-Qaika and Talibanom, rola USA w Azji średniej i d?wignia polityczna USA przeciwko Indiom. Nic dziwnego, że w tej sytuacji giełda w Nowym Jorku spada.

www.pogonowski.com
5 listopad 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Profesja a nazwisko
marzec 1, 2007
M. Naleziński, Gdynia
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pod ochroną Wymiaru Bezprawia
grudzień 4, 2003
http://www.gazetapoznanska.pl
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Pieprz pod prysznicem
listopad 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Prezent z Brukseli "
listopad 19, 2004
Ewa Łosińska
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
Rozłam w NATO i odosobnienie USA
kwiecień 12, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
Kłamstwo sto razy sprzedawane
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media