ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
więcej ->

 
 

Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela



4 kwietnia miałem okazję uczestniczyć w domu Rzemiosł w Gdyni w spotkaniu z posłem PIS Antonim Macierewiczem[1]. Już dwa lata wcześniej, przeglądając redagowany przezeń warszawski tygodnik „Głos” zauważyłem niezwykłą wręcz „żarliwość antykomunistyczną” tego przedstawiciela dzisiejszego polskiego, politycznego establishmentu. Ta, przypominająca starszym ludziom szczęśliwego (Feliks) czekistę Dzierżyńskiego, żarliwość ministra ds. Służb Specjalnych zaowocowała rok temu, w udanej akcji likwidacji „ostatniego bastionu komunizmu” w Polsce w postaci WSI, czyli Wojskowych Służb Informacyjnych.



Z tego swego osiągnięcia, w postaci wymazania Ostatniego Świadectwa trwającej, według propagandy „Głosu”, aż ponad 60 lat „niewoli komunistycznej” naszego (już nie naszego), kraju, poseł Macierewicz był naprawdę dumny. Gdy w trakcie spotkania w Gdyni z coraz bardziej zdegustowanym elektoratem Prawa i Sprawiedliwości opowiedział, jak to Polskę nareszcie udało się oczyścić od „obcej agentury” – którą ponoć na powrót Donald Tusk próbuje zainstalować w służbach specjalnych – to aż mnie korciło, by zabrać glos i zapytać się publicznie, jaką to agenturę pan Macierewicz reprezentuje nad Wisłą. Nie zrobiłem jednak tego i znudzony międlącym „frazesy o jedności” (takie same, jakie wygłaszał Władysław Gomułka za mej młodości) posłem Macierewiczem, wyszedłem zaczerpnąć świeżego powietrza.



Po spotkaniu uczestniczyłem jednak, w pobliskiej restauracji, w nieformalnej dyskusji na temat poglądów głównego ideologa PIS. Dowiedziałem się wtedy, że zapytany pod sam koniec spotkania, jakie jest jego stanowisko w sprawie instalacji amerykańskiej „przeciwirańskiej tarczy antyrakietowej” w Polsce, Macierewicz odpowiedział, że „Polska potrzebuje USA jak powietrza do życia”. Czyli nawet bez mej interwencji się wydało, że Maciarewwicz jest po prostu agentem amerykańskim, który potrzebuje obecności USA w Polsce „jak ryba potrzebuje wody”. Co więcej, dowiedziałem się, że według tego wpływowego polityka zadanie Polski w Europie podobne jest do zadania, jakie Amerykanie wyznaczyli Izraelowi na Bliskim Wschodzie: USA finansuje Izrael, by przy jego pomocy powstrzymać „arabską nawałnicę” w kluczowym punkcie miedzy Azją i Afryką (gdzie ci Arabowie mieszkają już od lat tysięcy), zaś nowym, dziejowym zadaniem dla Polaków stała się ochrona USA przed „nawałnicą ze Wschodu” w postaci odradzającej się Rosji.



Czyli wszystko się zgadza. Polska stała się znowu dumnym – a ściślej durnym – Przedmurzem, tym razem już nie prostego, wychwalanego jako „idealny ustrój” katolicyzmu, ale o wiele od tego katolicyzmu starszego, Odrodzonego Judeo-Chrześcijaństwa. Zaś ideologicznie bardzo żarliwy poseł Macierewicz, to po prostu jeden z agentów Nowego Super-Państwa (inaczej mówiąc państwa-nowotworu) pod nazwą USrael. O czym oczywiście należy, tak jak nauczał żydowski dysydent, Jezus z Nazaretu, „rozgłaszać po dachach”. Nie należy się przy tym lękać, że pan Macierewicz pociągnie nas do sądu, z artykułu 212 za zniesławienie jego osoby: przecież bycie agentem takich dwóch super-potęg, jak USA i Izrael, to zarówno powód do dumy jak i ?ródło odwagi z jaką ten „agent Pana Zastępów” (hebr. Adon olan) likwidował wojskowe Służby Informacyjne w „bantustanie” pod nazwa Polska. W „bantustanie” dostarczającym dzisiaj zarówno robotników chętnych do pracy w Anglii, jak i żołnierzy chętnych do walki o utrzymanie w Afganistanie plantacji opium, przywożonego do Europy przez samoloty US Army (a wkrótce i przez polskie CASA).



Ale to nie są wszystkie rewelacje, jakie usłyszałem w restauracji usytuowanej naprzeciw „Domu Rzemiosł” w Gdyni. Otóż w naszej kolacji uczestniczył starszy pan inżynier, ponoć znany wynalazca z zakresu geotermii, odznaczony za to jeszcze w „zbrodniczo-komunistycznym” okresie Gierka. Otóż pan wynalazca wynalazł przyczynę, dlaczego Amerykanie, reprezentowani w Polsce przez posła Macierewicza, za wszelką cenę chcą umieścić swe silosy z gigantycznymi rakietami, oczywiście nuklearnymi, w odległości zaledwie 4 kilometrów od centrum stutysięcznego Słupska. Po prostu w odpowiednim momencie, gdy nadejdzie sposobność „rozprawienia się raz na zawsze z rosyjską nawałnicą”, rąbną oni w Słupsk jakąś bombką jądrową i ogłoszą, że był to rosyjski „atak wyprzedzający” i że Polacy Zjednoczeni z USraelem winni poświęcić wszystkie swe siły życiowe by „zbrodniczą Rosję” wypchnąć aż gdzieś za Ural. Bo przecież takie „rosyjskie” uderzenie nuklearne w Słupsk to będzie nic innego jak powtórka z niedawnej historii „islamskiego” ataku na Word Trade Center w Nowym Jorku. Jak to stwierdził niedawno oficjalnie były premier Włoch Francesco Cossiga, służby specjalne na całym świecie doskonale wiedzą, że tego „lotniczego” ataku dokonały US Special Services do spółki z izraelskim Mossadem. Oskarżając zaś o swe zbrodnie „islamistów”, te siły „zjednoczonego żydo-chrześcijaństwa” rozpoczęły, trwający do dzisiaj, podbój tzw. „heartland” („serca”) super-kontynentu pod nazwą Eurazja. Zaś tak zwani „reporterzy bez granic (przyzwoitości)” już od siedmiu lat się starają, aby o prawdziwych przyczynach zawalenia się wież WTC nikt z szerokiej publiczności nic grzesznego sobie nie pomyślał.



Myśląc zaś dalej, we wskazanym przez „wynalazcę z PRL” kierunku, przyszło mi do głowy, że gdyby minister Macierewicz nie skasował wcześniej polskich Wojskowych Służb Informacyjnych, to być może nie doszłoby do tegorocznej katastrofy „z winy pilotów” wojskowego samolotu CASA. Ten super-skomputeryzowany samolot hiszpańskiej produkcji, ale modelu „amerykańskiego”, 20 minut przed katastrofą wystartował z tajnej bazy lotniczej USA w Krzesinach pod Poznaniem i niósł na swym pokładzie kilkunastu oficerów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przestrzeni powietrznej nad Polską. Wszyscy obecni na jego pokładzie wyżsi oficerowie lotnictwa ukończyli studia w PRL i zapewnie byli szkoleni w doktrynie obronnej Paktu Warszawskiego. A zatem, podobnie jak oficerowie WSI, byli oni przeznaczeni do „skasowania” w naszym (już nie naszym) kraju, w ramach tak zwanego „Rozszerzonego Planu Macierewicza”. By wskazać tutaj na casus generała Andrzejewskiego, sprzeciwiającego się, do końca swego życia, ulokowaniu „tylko amerykańskiej” super-bazy rakietowej kolo Słupska. Ten dobrze w młodości wyszkolony, w ramach radzieckiej doktryny obronnej, generał przypadkowo został „skasowany” już przecież raz, cztery lata temu, ale wtedy udało mu się przeżyć, w zimnych wodach Bałtyku, tak zwany „friendly fire” w czasie manewrów lotniczych NATO.



P.S. Rosyjska telewizja satelitarna „Vesti”, którą ogląda jeden z mych znajomych ze Słupska, by dowiedzieć się, co naprawdę słychać (i widać) na świecie, podała, że Białoruś zamierza przystąpić to instalacji gigantycznej „przeciwamerykańskiej tarczy antyrakietowej” na swym terytorium. Ta „lustrzana” – w stosunku do tej „przeciwirańskiej” pod Słupskiem – inwestycja zaplanowana na 6 lat, ma kosztować kilkanaście miliardów dolarów, czyli odpowiednik całorocznego budżetu „antypolskiej” Republiki Białoruś.

M.G. (Marek Głogoczowski)

[1] Posła PIS Antoniego Macierewicza miałem okazję poznać osobiście dwa lata temu, kiedy mu dawałem dyskietkę z przetłumaczoną na język polski książką Izraela Szamira „Pardes – studium kabały”. Było to w znanym mi dobrze lokalu przy ulicy Hożej w Warszawie, w którym przez wiele lat mieściła się Polska Wspólnota Narodowa Bolesława Tejkowskiego. Ten przestronny lokal zarekwirował rok wcześniej ówczesny Prezydent Warszawy, Lech Kaczyński, by zamienić go na redakcję wydawanego przez Macierewicza tygodnika „Głos”.

14 kwiecień 2008

Przysłał Israel Adam Shamir 

  

Archiwum

Deutsche Bank
kwiecień 16, 2003
red. Krzysztof
Co się stało z AIDS?
grudzień 26, 2006
2012
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
Bereś, Bochenek i Mrozowski - kandydatami na szefa Jedynki
czerwiec 18, 2004
PAP
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
Skandal w Krakowie - Wojskowe święto w Krakowie
maj 17, 2008
Artur Łoboda
Prawda w mikrofilmach
grudzień 1, 2007
Ten "żyd" - Mikołaj Kopernik
sierpień 3, 2006
Artur Łoboda
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Izraelczycy uzywali broni masowej zaglady przeciwko Palestynczykom
marzec 26, 2003
Jacek Szpakowski
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
Jak latano 20 000 lat temu
lipiec 20, 2008
...
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zdekomunizować Roosevelta !!!
maj 9, 2007
marduk
Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce
grudzień 26, 2005
Krzysztof Cierpisz
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
Faszyzm nie przejdzie w balecie
styczeń 17, 2007
Jan Bałdyn
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media