ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
więcej ->

 
 

Pomóżcie znale?ć pieniądze


Pomóżcie nam tak konstruować budżet, by znale?ć pieniądze dla tych najmniej zarabiających - apelował do opozycji premier Donald Tusk podczas omawiania wniosku o wotum nieufności dla ministra finansów Jacka Rostowskiego.

Premier przekonywał, że jeśli ma się na uwadze dochody najbiedniejszych, trzeba szukać sposobu na podwyższanie najniższych płac i wynagrodzeń, by ich dochody uciekały od inflacji i podwyżek, które nas gonią.

Tusk, który zabrał głos po wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego w imieniu klubu PiS, przypomniał, że jedną z pierwszych decyzji Rostowskiego były takie zmiany, które pozwoliły na 10 proc. podwyżki dla nauczycieli.

- W pierwszych tygodniach minister tak zmienił zapisy budżetu przygotowane przez PiS by uzyskać maksymalną kwotę podwyżek dla nauczycieli - powiedział premier. - Jak ktoś, kto w swoim budżecie zaplanował mniejsze środki dla nauczycieli, niż rząd, który po nim nastąpił może używać takich argumentów? - pytał premier nawiązując do wcześniejszej wystąpienia J. Kaczyńskiego.

Tusk podkreślił, że zgadza się, by dalej podnosić te środki dla nauczycieli i dla innych pracowników budżetówki, jednak by to czynić trzeba zapewnić budżetowi dochody. - Jak w 2008, 2009 i 2010 r. znajdować pieniądze dla nauczycieli i budżetówki? Na pewno nie obniżając akcyzę - - powiedział.

- Jeśli chcemy te zobowiązania wobec nauczycieli, pielęgniarek podwyższać, to musimy utrzymać poziom dochodów - dodał szef rządu. W jego ocenie, dla realizacji tego celu nie ma miejsca na polityczną grę i spór między partiami. - Albo utrzymujemy poziom dochodów, który pozwoli podnieść im pensję, albo trzeba mieć odwagę powiedzieć, że nie szukamy pieniędzy dla tych, którzy ich potrzebują - mówił. - Jeśli mamy wszyscy świadomość, że rosnące ceny mogą obniżać dochody ludzi, trzeba szukać sposobu na podwyższanie najniższych płac i wynagrodzeń - powiedział premier.

Na słowa szefa rządu zareagował Jarosław Kaczyński, mówiąc, że - można patrzeć na życie społeczne jak bohater Juliana Tuwima, który widział drzewa, a nie widział lasu. - A jednak można widzieć las i różnego rodzaju związki - zaznaczył.

Jak dodał, "jeśli chodzi o kierowanie gospodarką, to jest tak jak przy je?dzie samochodem, podejmowanie różnych decyzji".

Prowadzący obrady wicemarszałek Stefan Niesiołowski, podkreślił że - z najwyższym trudem przychodzi mu uznać - to co mówi prezes PiS za sprostowanie. - Albo pan zacznie prostować albo odbiorę panu głos - dodał.

- Prosiłbym pana, panie marszałku, aby pan się trochę hamował - odpowiedział Jarosław Kaczyński.

J. Kaczyński zwracając się do premiera zaapelował, aby ten "zajrzał" do różnych materiałów o rządzie PiS.

- I pan tam zobaczy, że zaczęto prace nad bardzo dużymi podwyżkami w latach 2008-2011. Tego rodzaju plan był, choć musiał być rozłożony na etapy. A pana prospołeczną postawą jestem wzruszony - dodał prezes PiS nawiązując do słów Tuska.

13 czerwiec 2008

PAP 

  

Archiwum

100 tys. napromieniowanych
sierpień 18, 2005
Goska
Strategia promocji Krakowa - we? udział w dyskusji
grudzień 7, 2007
Szambo
kwiecień 6, 2004
antyszmaciak
Krauze spotkał się z kard. Dziwiszem
październik 1, 2007
PAP
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Igrzyska lustracyjne - Polska 2007
styczeń 26, 2007
przeslala Elzbieta
"...rządowe BMW zahaczyło o przyczepę nieprawidłowo ustawionego prywatnego auta..."
marzec 16, 2004
wynarodowiony
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
grudzień 31, 2005
zaprasza.net
Wewnętrzni okupanci albo piąta liga
czerwiec 18, 2005
Artur Łoboda
Odpowiedzialność za słowo
czerwiec 3, 2005
przesłała Elżbieta
Janukowycz wrócił do władzy
sierpień 10, 2006
Marek A. Koprowski
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
Sugestia
kwiecień 22, 2005
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
Zniewolenie ekonomią
lipiec 28, 2003
Prof. Anna Ra?ny
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
Hitler’s genocidal actions inspired by Berliners?
sierpień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
Dość mitów na temat Radia Maryja !
styczeń 30, 2007
czytlenik PNLP
Kolejna "reforma" ochrony zdrowia
lipiec 26, 2004
Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media