|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
więcej -> |
|
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
|
|
I znow zatajaja w gazecie i nie pisza prawdy ze manipulujaca ludzkoscia globalist.zmowa najbogatszych z najbogatszych,potomkow ongis niemilosciwie panujacych dynastii,ostro przyspiesza szerzenie w swiecie kultu przemocy,zwyrodnialstwa,gwaltu terroru,legalizacji tortur=kultury smierci=antycywilizacji.Ze dla umocnienia wlasnych pozycji najpierw pospiesznie urzadzaja nam pieklo na ziemi zeby nast.podsunac nam rozwiazanie...zwielokrotnienie liczebnosci rzesz szpicli,konfidentow,kapusiow,kapow policjantow i innych zwyrodnialcow i tych w kominiarkach i tych bez..
I w ten sposob za nasze pieniadze pomnozyc armie ich strozy,strozy nienaruszalnosci ich bankierskich pozycji , ochrony ich majatkow przed nacjonalizacja i umocnienie naszego niewolnictwa do ich mamony..i zachipowanie wszystkich tez.
I nie o zadne nasze bezpieczenstwo..tu idzie ale o urzadzanie tzw.new world order..globalnego obozu koncentracyjnego..w ktorym owi w kominiarkach zwyrodnialcy nadzorowac beda nas reszte..Zapedzaja nas tam obiecywaniem dobrze nam znanego kazdemu wg jego potrzeb..ze dobrobyt bedzie dla kazdego z pederastami zboczencami i satanistami wlacznie i przede wszystkim..
Ale o tym ..cicho..cicho ..szaaa ,pisza tylko ..kultura smierci szerzy s..Eee tam pomyslalem ale juz w pare dni sam zobacz.ze to nie zadnee eee tam przelewki..Wpadl mi w rece mianowicie pakiet filmow z wielkimi kolor.napisem przyg.Indiana Jonesa...i wymachujacym biczyskiem Harrisonem Fordem na okladce..wygladalo tak bardz.przygodowo ze umknal mojej uwadze..maly napis Steven Spilberg.. gdyby nie umknal ,nie kupilbym nigdy .bo jego tfurczosc to nic tylko infantylne rekinami,ptakami marsjanami i kupami zmurszalych dinozaurowych i niedinozaurowych kosci straszenie publicznosci..Ale nie kupilbym przedewszystkim dlatego bo lista Szindlera..bo zatelepal mna z tej listy obrazek..przedstawiajacy...jak polskie dzieci pluja na kolumne idacych do obozu na zaglade wiezniow..Zatelepal bo sam tez polskim jestem dzieciakiem to i wiem najlepiej ze zadne z polskich dzieci nigdy by tego nie zrobilo.Pokazywanie zas takich scen jest godnym tylko kreatury sianiem do nas Polakow nienawisci. w swiecie .
a kiedy jeszcze robi to amer.jelop o makdonaldowej mentalnosci..,co to po polsku ni cytaty ni pisaty..to takiego tfurcy filmowe deklarowanie wscieklej nienawisci do tego czego nie zna/do nas/jest dowodem umyslowego oblakania..i przy okazji obnaza nam tez skrzetnie ukrywana..prawde o zach. ze za anglo-sukcesem i milionami dol..za dostepem do prywatnych odrzutowcow,do najdrozszych dziwek i aut..i tlumami wielbicieli..b.czesto kryje sie nienawisc i ciemniak zyjacy w ciemnych wiekach nienawisci do ludzi i kultur o ktorych nic nie wie..
A te filmo-przygody Indiany Jonesa co niepotrzebnie kupilem..moze by je i obejrzec ..i zobaczyc czy kurdupel podrosl choc odrobine..pomyslalem...puscilem wiec maszynerie w ruch.. no i zaczelo s..i juz po paru chwilach podglupiastej po angl.paplaninie aktorow o niewyszukanych rozporkowych watkach zaczelo sie zenujace glupolstwo spilbergolstwo..ciagle trupimi czaszkami turlanie po ekranie ..a to z lewa na prawo..a to z prawa na lewo a i w te i we wte.. a i w dol i w gore..10 min.turlanie... 20 minut turlanie.. 30 minut turlanie..40 minut turlanie i wywlekanie zmurszalych kosciotrupow..no i z czego tu sie cieszyc kiedy niemilo jest i wstretnie i kiedy jak byk widac ze to... IQ -owe dno..no bo i skad mogloby byc inaczej.. skoro od mlodosci.. on ss.to w literach nie czul smaku i dopiero kolo 40 tki z trudem zrobil ho ho ..studium..policealne..wreszcie..to i te jego Indiany Harrisona Forda szumnie zapowiad.przygody okazaly mi s.rozezlajacym tlumanstwem..rozezlajacym bo jak dlugo mozna te delirumowo-majakowe ..gwalty,usmiercania i polowania na ludzi ogladac...jak dlugo mozna wpatrywac s. w kretynskie ..trupami zascieliwanie ekranu..i oszukiwanie swiata ze to jest kino i ze fajno jest..ze jest sie artysta.. To i zezlilem sie.. co ja se tu k...wa mac pozwalam takiemu smieciowi ta z jego chorej glowy kloake w moja glowe pakowac...czy bo becwal kalifornijskie ma nazwisko ??A do smieci.. a w kibel z nim.. lap za mlotek i trzask ,trzask i potrzaskalem ta jego frurczosc w kupke polamanych plastykowych skorup i w kibel spilberga.. I nast.i nast. i czwarty i piaty film tez.. Bo wszystkie one na jedno i to samo kopyto bezustanne wstretne i nachalne wtlaczanie obrzydliwosci.pod czaszke.. i we mnmie.. wiec mlotkowania c.d.i znow i w smieci stevena i znow minisatysfakcje ze choc tyle mniej glupot na tym swiecie.. i pod mlot i w kibel ,i w smieci poszly te stevenowe filmy wszystkie..I tak to zamiast przyjemnie spedz.godzin od tych jego w kolko tych samych gadow sliskich,pelzajacego robactwa i smierdzacych kosci dostalo mi sie tylko silnego wymiotnego uczucia obrzydzenia i potrzeba NATYCHMIAST!!!!
goracego ,dlugiego przysznicu a zaraz po nim.. biegu...biegu wielogodzinnego..i w jak najwiecej miejsc zeby tylko wyskrobac z pamieci te spilbergowe tresci...Pozostalo mi tylko pytanie..jesli nie o tworzenie piekla...na ziemi to o co tu chodzi z tym promowaniem filmowego gnoju..czy idzie o rozbudzanie u ogladajacych jakichs psychpat.sklonnosci... o rozsmakowanie w temacie smierci.. o obudzenie zwyrodnialych instynktow...jaki jest cel czy na zoldakow na nastepne wojny sa im potrzebni ci rozbudzeni ..rozsmakowani i zwyrodniali ..kinomani.??co jest grane..Dlaczego najw.kinow miernota wszechczasow za opluwanie Polakow.za globalne umasowianie kultury smierci zwyrodnialstwa.nagradzany jest milionami.???a na dobitke jeszcze jak zaslyszalem niedawno..za oslizgle dziela tego kinowego wypierdka nasza wlasna alma mater ujotenisis cracowiensis rwie sie nadawac championowi skretyniana mas honoris causa..Czy w wyniku zorganizowanego niszczenia Narodu Polskiego p.t.transformacja.. doprowadzili w Polsce do totalnego upadku wszystkiego i pod kazdym wzgledem nie tylko ze po kinach karmia nas szpilbergowa patologa .ze po teatrach wyelegantowani debile gromko oklaskuja testosteronowych kretynow ze.po galeraich wieszaja jaja u powaly ze sklepy spozywcze wypelnione tonami zach.trucizn dla nas ,ze ksieganie tez jak nigy przedtem wypelnione tonami niszczacych Polskosc toxycznych obiecujaczy gruszki na wierzbie glupot,zeby tylko z ostatniego oszwabic nas grosza..Czyz nie jest juz dla wszystkich jasne ze..to juz dno.. absolutne i ze lada chwila zacznie sie albo juz s. zaczelo kopanie lezacego..nas.. bo czyz nie zepsialo nie skurduplalo juz wszystko wlacznie z senatem ujotu skoro z tak skwapliwoscia spiesza przymilac s z zachodu polglowkom..oczekujac moze ze im tez z brudnego warsztatu z milionow handlarza gnojem i ochyda ..co nakapie...A moze w ramach wgniatania Polakow w ziemie jest to jeszcze jedna mihniko-grosowa akcja..kolejny cyrk i obwolywanie wybitnego beztalencia.. ktormu lata swietlne do goddarda,bergmana ,felliniego i innych wielkim tfurcom i nadludziem kinematograficznym honoris cousem cracoviensisem zaszczytem ujotu ??? Czy proceder z debili robienia sekretorzy,rektorow ministrow i premierow nigdy s u nas nie skonczy..I czy juz wszystko wlacznie z nami ta transformacja zszambili sorosowe pacholki tedy,bolek olek i donolek tak pilnie przeksztalcajacy Polske w prywatny sorosa folwark..Czy uswiadamiamy juz sobie wszyscy ze zeby ocalec i pozostac ludzmi..Narodem..nie ma wybory tylko odrodzenie SOLIDARNOSCI i ogolnonarodowy skoncentrowany masowy kontratatk solidarnosci II w nastepn.wyborach..ze trzeba nam sie przygotowywac do urn,do urn i pod prad,pod prad i raz na zawsze zmiesc wrazy p.o.-wski pomiot z politycznej sceny..z powazaniem .Loco
P.S.przed chwila wlasnie zmlotkowalem tez jeszcze kilka gier komuterowych dzieciakom..bo w tabeli wynikow zauwazylem.ze im wieksza ilosc odstrzelen ludzi,im wieksza liczba rozwalonych samolotow i im wieksza liczba udanych oszustw.to tym wyzsze oceny dawal im komputer..I strzaskalem je wszystkie tez,za laczenie bieglosci komputerwej z wszczepianiem zwyrodnialstwa.i niszczeniem kodu moralnego mojego swiata..w moich dzieciakach.
z powazaniem
Trzaskalski Loco |
|
10 czerwiec 2008
|
|
Trzaskalski Loco z Pernambuco
|
|
|
|
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
|
Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
|
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
|
Dywersja kulturowo -polityczna jako narzędzie walki z Rosją na przykładzie Limonowa
wrzesień 1, 2006
G. Cimek
|
"Honoris gratia" bez kszty honoru
styczeń 12, 2006
Artur Łoboda
|
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
|
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
|
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
|
LIST OTWARTY DO BIURA LECHA WAŁĘSY
listopad 22, 2005
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
|
Polska ludzi uczciwych
sierpień 4, 2003
Jerzy Przystawa, Wrocław, 30 lipca 2003
|
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niegdyś media pełniły misje informowania, obecnie same kreują rzeczywistość
listopad 1, 2006
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
|
BBC: wizyta papieża ma także polityczny kontekst
sierpień 17, 2002
PAP
|
Nazistowskie wzorce wciąż żywe
czerwiec 3, 2004
|
Czy poza UE nie ma zbawienia
marzec 31, 2003
ks. Czesław Bartnik
|
Niezależne Obchody 25 -tej Rocznicy Strajków na Dolnym Śląsku
sierpień 8, 2005
Dr Leszek Skonka
|
więcej -> |
|