|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
więcej -> |
|
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
|
|
I znow zatajaja w gazecie i nie pisza prawdy ze manipulujaca ludzkoscia globalist.zmowa najbogatszych z najbogatszych,potomkow ongis niemilosciwie panujacych dynastii,ostro przyspiesza szerzenie w swiecie kultu przemocy,zwyrodnialstwa,gwaltu terroru,legalizacji tortur=kultury smierci=antycywilizacji.Ze dla umocnienia wlasnych pozycji najpierw pospiesznie urzadzaja nam pieklo na ziemi zeby nast.podsunac nam rozwiazanie...zwielokrotnienie liczebnosci rzesz szpicli,konfidentow,kapusiow,kapow policjantow i innych zwyrodnialcow i tych w kominiarkach i tych bez..
I w ten sposob za nasze pieniadze pomnozyc armie ich strozy,strozy nienaruszalnosci ich bankierskich pozycji , ochrony ich majatkow przed nacjonalizacja i umocnienie naszego niewolnictwa do ich mamony..i zachipowanie wszystkich tez.
I nie o zadne nasze bezpieczenstwo..tu idzie ale o urzadzanie tzw.new world order..globalnego obozu koncentracyjnego..w ktorym owi w kominiarkach zwyrodnialcy nadzorowac beda nas reszte..Zapedzaja nas tam obiecywaniem dobrze nam znanego kazdemu wg jego potrzeb..ze dobrobyt bedzie dla kazdego z pederastami zboczencami i satanistami wlacznie i przede wszystkim..
Ale o tym ..cicho..cicho ..szaaa ,pisza tylko ..kultura smierci szerzy s..Eee tam pomyslalem ale juz w pare dni sam zobacz.ze to nie zadnee eee tam przelewki..Wpadl mi w rece mianowicie pakiet filmow z wielkimi kolor.napisem przyg.Indiana Jonesa...i wymachujacym biczyskiem Harrisonem Fordem na okladce..wygladalo tak bardz.przygodowo ze umknal mojej uwadze..maly napis Steven Spilberg.. gdyby nie umknal ,nie kupilbym nigdy .bo jego tfurczosc to nic tylko infantylne rekinami,ptakami marsjanami i kupami zmurszalych dinozaurowych i niedinozaurowych kosci straszenie publicznosci..Ale nie kupilbym przedewszystkim dlatego bo lista Szindlera..bo zatelepal mna z tej listy obrazek..przedstawiajacy...jak polskie dzieci pluja na kolumne idacych do obozu na zaglade wiezniow..Zatelepal bo sam tez polskim jestem dzieciakiem to i wiem najlepiej ze zadne z polskich dzieci nigdy by tego nie zrobilo.Pokazywanie zas takich scen jest godnym tylko kreatury sianiem do nas Polakow nienawisci. w swiecie .
a kiedy jeszcze robi to amer.jelop o makdonaldowej mentalnosci..,co to po polsku ni cytaty ni pisaty..to takiego tfurcy filmowe deklarowanie wscieklej nienawisci do tego czego nie zna/do nas/jest dowodem umyslowego oblakania..i przy okazji obnaza nam tez skrzetnie ukrywana..prawde o zach. ze za anglo-sukcesem i milionami dol..za dostepem do prywatnych odrzutowcow,do najdrozszych dziwek i aut..i tlumami wielbicieli..b.czesto kryje sie nienawisc i ciemniak zyjacy w ciemnych wiekach nienawisci do ludzi i kultur o ktorych nic nie wie..
A te filmo-przygody Indiany Jonesa co niepotrzebnie kupilem..moze by je i obejrzec ..i zobaczyc czy kurdupel podrosl choc odrobine..pomyslalem...puscilem wiec maszynerie w ruch.. no i zaczelo s..i juz po paru chwilach podglupiastej po angl.paplaninie aktorow o niewyszukanych rozporkowych watkach zaczelo sie zenujace glupolstwo spilbergolstwo..ciagle trupimi czaszkami turlanie po ekranie ..a to z lewa na prawo..a to z prawa na lewo a i w te i we wte.. a i w dol i w gore..10 min.turlanie... 20 minut turlanie.. 30 minut turlanie..40 minut turlanie i wywlekanie zmurszalych kosciotrupow..no i z czego tu sie cieszyc kiedy niemilo jest i wstretnie i kiedy jak byk widac ze to... IQ -owe dno..no bo i skad mogloby byc inaczej.. skoro od mlodosci.. on ss.to w literach nie czul smaku i dopiero kolo 40 tki z trudem zrobil ho ho ..studium..policealne..wreszcie..to i te jego Indiany Harrisona Forda szumnie zapowiad.przygody okazaly mi s.rozezlajacym tlumanstwem..rozezlajacym bo jak dlugo mozna te delirumowo-majakowe ..gwalty,usmiercania i polowania na ludzi ogladac...jak dlugo mozna wpatrywac s. w kretynskie ..trupami zascieliwanie ekranu..i oszukiwanie swiata ze to jest kino i ze fajno jest..ze jest sie artysta.. To i zezlilem sie.. co ja se tu k...wa mac pozwalam takiemu smieciowi ta z jego chorej glowy kloake w moja glowe pakowac...czy bo becwal kalifornijskie ma nazwisko ??A do smieci.. a w kibel z nim.. lap za mlotek i trzask ,trzask i potrzaskalem ta jego frurczosc w kupke polamanych plastykowych skorup i w kibel spilberga.. I nast.i nast. i czwarty i piaty film tez.. Bo wszystkie one na jedno i to samo kopyto bezustanne wstretne i nachalne wtlaczanie obrzydliwosci.pod czaszke.. i we mnmie.. wiec mlotkowania c.d.i znow i w smieci stevena i znow minisatysfakcje ze choc tyle mniej glupot na tym swiecie.. i pod mlot i w kibel ,i w smieci poszly te stevenowe filmy wszystkie..I tak to zamiast przyjemnie spedz.godzin od tych jego w kolko tych samych gadow sliskich,pelzajacego robactwa i smierdzacych kosci dostalo mi sie tylko silnego wymiotnego uczucia obrzydzenia i potrzeba NATYCHMIAST!!!!
goracego ,dlugiego przysznicu a zaraz po nim.. biegu...biegu wielogodzinnego..i w jak najwiecej miejsc zeby tylko wyskrobac z pamieci te spilbergowe tresci...Pozostalo mi tylko pytanie..jesli nie o tworzenie piekla...na ziemi to o co tu chodzi z tym promowaniem filmowego gnoju..czy idzie o rozbudzanie u ogladajacych jakichs psychpat.sklonnosci... o rozsmakowanie w temacie smierci.. o obudzenie zwyrodnialych instynktow...jaki jest cel czy na zoldakow na nastepne wojny sa im potrzebni ci rozbudzeni ..rozsmakowani i zwyrodniali ..kinomani.??co jest grane..Dlaczego najw.kinow miernota wszechczasow za opluwanie Polakow.za globalne umasowianie kultury smierci zwyrodnialstwa.nagradzany jest milionami.???a na dobitke jeszcze jak zaslyszalem niedawno..za oslizgle dziela tego kinowego wypierdka nasza wlasna alma mater ujotenisis cracowiensis rwie sie nadawac championowi skretyniana mas honoris causa..Czy w wyniku zorganizowanego niszczenia Narodu Polskiego p.t.transformacja.. doprowadzili w Polsce do totalnego upadku wszystkiego i pod kazdym wzgledem nie tylko ze po kinach karmia nas szpilbergowa patologa .ze po teatrach wyelegantowani debile gromko oklaskuja testosteronowych kretynow ze.po galeraich wieszaja jaja u powaly ze sklepy spozywcze wypelnione tonami zach.trucizn dla nas ,ze ksieganie tez jak nigy przedtem wypelnione tonami niszczacych Polskosc toxycznych obiecujaczy gruszki na wierzbie glupot,zeby tylko z ostatniego oszwabic nas grosza..Czyz nie jest juz dla wszystkich jasne ze..to juz dno.. absolutne i ze lada chwila zacznie sie albo juz s. zaczelo kopanie lezacego..nas.. bo czyz nie zepsialo nie skurduplalo juz wszystko wlacznie z senatem ujotu skoro z tak skwapliwoscia spiesza przymilac s z zachodu polglowkom..oczekujac moze ze im tez z brudnego warsztatu z milionow handlarza gnojem i ochyda ..co nakapie...A moze w ramach wgniatania Polakow w ziemie jest to jeszcze jedna mihniko-grosowa akcja..kolejny cyrk i obwolywanie wybitnego beztalencia.. ktormu lata swietlne do goddarda,bergmana ,felliniego i innych wielkim tfurcom i nadludziem kinematograficznym honoris cousem cracoviensisem zaszczytem ujotu ??? Czy proceder z debili robienia sekretorzy,rektorow ministrow i premierow nigdy s u nas nie skonczy..I czy juz wszystko wlacznie z nami ta transformacja zszambili sorosowe pacholki tedy,bolek olek i donolek tak pilnie przeksztalcajacy Polske w prywatny sorosa folwark..Czy uswiadamiamy juz sobie wszyscy ze zeby ocalec i pozostac ludzmi..Narodem..nie ma wybory tylko odrodzenie SOLIDARNOSCI i ogolnonarodowy skoncentrowany masowy kontratatk solidarnosci II w nastepn.wyborach..ze trzeba nam sie przygotowywac do urn,do urn i pod prad,pod prad i raz na zawsze zmiesc wrazy p.o.-wski pomiot z politycznej sceny..z powazaniem .Loco
P.S.przed chwila wlasnie zmlotkowalem tez jeszcze kilka gier komuterowych dzieciakom..bo w tabeli wynikow zauwazylem.ze im wieksza ilosc odstrzelen ludzi,im wieksza liczba rozwalonych samolotow i im wieksza liczba udanych oszustw.to tym wyzsze oceny dawal im komputer..I strzaskalem je wszystkie tez,za laczenie bieglosci komputerwej z wszczepianiem zwyrodnialstwa.i niszczeniem kodu moralnego mojego swiata..w moich dzieciakach.
z powazaniem
Trzaskalski Loco |
|
10 czerwiec 2008
|
|
Trzaskalski Loco z Pernambuco
|
|
|
|
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
|
Prostowanie krętaczy
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
|
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
|
Jak Amerykanie Tracą Wolność
styczeń 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
|
Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
|
Katastrofa promu kosmicznego
luty 2, 2003
PAP / AFP
|
Wyścig zbrojeń w przestrzeni kosmicznej a „Tarcza” w Polsce
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pchła na nied?wiedziu
kwiecień 21, 2007
p.g.
|
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
|
Tarcza początkiem wyścigu zbrojeń?
kwiecień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
UE kością niezgody między LPR a rządem
sierpień 12, 2002
IAR
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
"Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Gross a judeocentrysci
luty 21, 2008
Piotr Bein
|
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
|
Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
|
NAPRAWIĆ KRZYWDY CZY SZUKAĆ WINNYCH ?
Artykuł dyskusyjny
luty 13, 2003
Leszek Skonka
|
Kanibale
wrzesień 16, 2003
|
więcej -> |
|