|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
więcej -> |
|
Smutne refleksje
|
|
Smutna refleksja.
2007-10-29
Wybory, wybory haki opluwanie CBA i wielki przegrany PiS na własne życzenie.
Zadufanie w sobie to największy błąd naszych tzw. polityków.
Nie docierają do nich uwagi tak bezpośrednie jak i w formie krytycznych artykułów, które uprzedzają o upadku danej partii czy organizacji, oni wiedzą swoje i zjedli wszystkie rozumy.
W swoich artykułach wskazywałem na słabość PiSu np. „PiS czy PZPRbis” oraz
„Czarne chmury nad PiS” za pierwszy skrytykowała mnie ostro Polonia a za drugi dostałem ogólnie po łapach.
Teraz z dumą mogę oponentów się zapytać „A nie mówiłem”.
Filar PiS Zbigniew Ziobro to najsłabszy punkt poprzednich rządów, którego tak bezkrytycznie bronił Jarosław Kaczyński.
Powołanie Kryże na vice ministra sprawiedliwości automatycznie podważyło wyborczą obietnicę rozliczenia zbrodni komunistycznej.
Kpiną jest twierdzenie, że ktoś, kto wydawał wyroki przeciwko opozycji będzie rozliczał.
Uważam, że taka propaganda była poniżeniem dla wyborców.
Krótkie podsumowanie działań MS Ziobro: Będziemy ścigać przestępców a dane z lata tego roku to 20 tyś przestępców ściganych listem gończym natomiast 25 tyś nie powróciło z przepustki.
Ziobro dostał inną bardzo niebezpieczną zabawkę w ręce CBA więc zaczął manipulować a pospolici przestępcy stali się bezkarni.
Z ostatniej chwili: prokuratura wysyła CBA po Lipca żeby przedstawić mu zarzuty.
A więc ministerstwo sprawiedliwości nie ma zaufania do MSWiA ponieważ jak dotychczas powiadomienie i aresztowanie dokonywała policja.
Rozłam u Kaczyńskiego w rządzie przy udziale Ziobro a może tzw. rząd jest zakładnikiem??.
Czasami można było dojść do wniosku, że te jego konferencje prasowa to serial
można było to czytać, że skoro mnie nie chwalicie to sam się pochwale.
Takim kiczem był okrzyk rozliczę zbrodniarzy i nie dostaną emerytury, następny odcinek serialu „dostaną, bo mają PESEL” tak, więc nadal oprawcy żyją kosztem ofiar zbrodni.
W jednym z artykułów pytałem skąd np. Stefan Michnik zbrodniarz przebywający w Szwecji posiada numer identyfikacyjny skoro został on nadawany w drugiej połowie lat 80tych.
W tym temacie PiS powtórzył obłudę krzycząc, że upomną się o Helenę Wolińską.
Panie Kaczyński a czemu nie upominacie się o Szlomo Morel katowicka prokuratura oskarżyła Morela o doprowadzenie do śmierci, co najmniej 1538 wię?niów, który w 1945 r. był komendantem obozu pracy w Świętochłowicach czy dlatego że ten zbrodniarz obecnie jest obywatelem Izraela.
Boicie się zostać nazwani antysemitami jak i gazety Wyborczej, która dopomina się zakazu nauki historii o zbrodni komunistycznej przeciwko narodom RP.
„Przysłowie mówi posprzątaj wpierw w domu”
Pisowskie władze prały mózgi wyborcą o sprawiedliwości a tysiące zbrodniarzy żyją jak pączki w maśle Wolińska to temat zastępczy.
Obłuda Ziobro przerosła wszelkie oczekiwania, kiedy twierdził, że będzie walczył z korporacjami prawniczymi chroniącymi nawet pospolitych przestępców w togach jednocześnie w nowelizacji ustawy o sądach powszechnych wprowadza słynny już art.130
- obligatoryjnie nakazując powrót do pracy po 30 dniach sędziego przestępcy złapanego na gorącym uczynku.
Szczyt obłudy.
Prawo i Sprawiedliwość te hasło w 2005r było dzwignią zwycięstwa oczekiwaniem na skończenie z bezprawiem.
Panie Kaczyński jak jest z tą sprawiedliwością skoro Krałze jest winien dla Agencji Nieruchomości Rolnej 90 milionów zł i jest nietykalny natomiast rolnikowi komornika zabiera ostatnia kozę czy to jest sprawiedliwość w waszym wydaniu a może przepraszam jak piszę prasa Krałze to znajomy Lecha Kaczyńskiego panującego nam z woli części społeczeństwa prezydenta.
Społeczeństwo nie dało się okłamać sztucznym sondaż poparcia MS Ziobro i w wyborach odpowiedziało co o tym sądzi.
Z ostatniej chwili abstrakcja Jarosława Kaczyńskiego z dnia Poniedziałek, 29 pa?dziernika 2007 Cytuję za artykułem Ostatnie wybory to trzecia wielka manipulacja w ostatnim półwieczu: Drugą wielką manipulacją był Okrągły Stół, "który pozwolił ludziom wprowadzającym stan wojenny wyjść ze wszystkiego suchą nogą".
Obłuda, obłuda to wy panowie Kaczyńscy tak w Magdalence, jaki i przy okrągłym stole zapewniliście im nietykalność poparte przez żydowskie-laictwo czytaj KOR.
Przypomnę stary cytat, który powinien się wryć w pamięci: Przy tym stole zdrady przygotowanej w Magdalence też spadła głowa I sekretarza KW PZPR Tadeusza Fiszbacha w Gdańsku po tym jak odważnie stwierdził na 57 uczestników Okrągłego Stołu, aż 47 było Żydami!
Co nam dały wybory?2007.
Pierwszym znakiem to jest bardzo mocny i wpływowy układ obrona grubej kreski i zdobyczy z Magdalenki.
To oni tak w kraju jak i za granicą głosowali na utrwalaczy PZPR.
Tusk otrzymał błogosławieństwo Wałęsy to normalne przecież to kolesie od opluwania Polskich katolików, kumple od obrony teczek Ubeckich i odwołania rządu Olszewskiego.
A trzeci w tej samej bajki to oczywiście Pawlak.
Ta trójce cofnie RP do 1989r , historia na życzenie tzw. elektoratu przetrwania zatoczyła koło.
Zapowiedz powołania na marszałka Senatu Bogdana Borusewicza -Zwi Bronstejn gwarantuje ciągłość zwalczania Polonii politycznej na wzór UBecki.
Na Polonijnych stronach Internetowych możemy przeczytać artykuł: FAŁSZYWY ZJAZD POLONIJNY W WARSZAWIE! „ KWOEUM” Fałszywy Zjazd… Kongres Polonii czy folwark Borusewicza. Cytuję: Z ogromną przykrością i zawodem trzeba skonstatować, że wśród kierujących tą imprezą przytłaczającą większość stanowili kolaboranci i piewcy żydokomuny. Zarówno tej perelowskiej, jak póżniejszej, pookrągłostołowej…………….
Kilka razy pisałem o konfidentach wśród Polonii, która także podjęła ten temat.
Lecz w PiSoeskim klimacie politycznym nie można było otrzymać wiarygodnych danych.
Wyżej pisałem, że utrwalacze obrońcy zbrodni komunistycznej głosowali za
tzw. grubą kreską.
Do czego dążże, otóż Polonia po głosowaniu możne wyciągnąć pewne wnioski o wpływach konfidentów w ich organizacjach.
Wystarczy spojrzeć, jakie poparcie w wyborach 2007 ma LiD, PO czy PSL uczestnicy odwołania rządu Jana Olszewskiego i tak
Wyniki wyborów w okręgu konsularnym w Chicago
8- KW Platforma Obywatelska RP - 2 626
10. KW PSL- 78
20. KW Lewica i Demokraci- 32
Wyniki wyborów w okręgu konsularnym w Nowym Jorku
KW Platforma Obywatelska RP- 3953
KW PSL- 83
KW Lewica i Demokraci- 524
Wyniki wyborów w okręgu konsularnym w Waszyngtonie
8.KW Platforma Obywatelska RP- 444
10.KW PSL- 12
20. KW Lewica i Demokraci- 51
Wyniki głosowania w okręgu konsularnym w Los Angeles
8. KW Platforma Obywatelska RP- 707
10. KW PSL- 15
20. KW Lewica i Demokraci- 67
W tym gronie proponuję szukać konfidentów a szczególnie wyborców LiDu, które to największe poparcie otrzymało w Chicago, bo aż 523 jest to bardzo wymowne.
RP przegrała, historia zatoczyła krąg pod nazwą utrata suwerenności gospodarczej i bezprawie, które kontynuowało także PiS.
„ Nie ma suwerenności bez wymiaru sprawiedliwości”
Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
|
|
30 październik 2007
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
|
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
ODEZWA DO LICZYDŁA
grudzień 17, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Piotr Skarga - Kazanie ósme
styczeń 28, 2006
|
Czym jest Kredyt Społeczny
marzec 25, 2003
Jasiek z Toronto
|
Wstydliwa relikwia
czerwiec 24, 2007
|
Wyobra?cie sobie
KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
czerwiec 1, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
|
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
|
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
|
"Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
|
Kolejna rocznica martyrologii
Piłsudski-Wyspiański
Wspomnienie na tle osobistych przeżyć
listopad 29, 2002
Bolesław Raczyński
|
Padł rekord bezrobocia
luty 22, 2003
zaprasza.net
|
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
|
LPR chce informacji w sprawie unijnych ekspertów
sierpień 9, 2002
PAP
|
Długiem Polska stoi
luty 17, 2005
Damian Stefański
|
więcej -> |
|