ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Bankructwo Ukrainy 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
więcej ->

 
 

Zwierzę gatunku człowiek

Film dokumentalny o wojnie w Afganistanie, w którym świadkowie opowiadają o masakrze 3 tysięcy talibskich wię?niów wojennych ginących na oczach amerykańskich żołnierzy, wyemitowała niemiecka telewizja ARD. Dokument nosi tytuł "Afgańska masakra: konwój śmierci" i został nakręcony przez szkockiego filmowca Jamiego Dorana.

Amerykańska ambasada w Berlinie zaprzeczyła, jakoby żołnierze amerykańscy mogli być zamieszani w podobną zbrodnię.

Jak powiedział Doran, który przygotowywał relacje z wojny w Afganistanie dla japońskiej telewizji, w ubiegłym roku 3 tysiące talibów, pojmanych w północnym mieście Kunduz, zostało zabitych.

"Mój film jest o zniknięciu i zamordowaniu 3 tysięcy talibskich wię?niów wojennych oraz roli amerykańskich sił w ich zniknięciu" - powiedział Doran po tym, jak członkowie niemieckiego parlamentu zaprosili go do dyskusji o rzekomej masakrze.

Szkocki filmowiec przekazał, że udało mu się zebrać wypowiedzi przedstawicieli różnych grup etnicznych mieszkających w Afganistanie, którzy mieli widzieć talibskich wię?niów zamkniętych w niewentylowanych kontenerach na statkach, gdzie wielu udusiło się lub umarło z głodu.

Jeden ze świadków zeznał, że grupa 600 talibów, którzy przeżyli przewóz statkiem i dotarła do więzienia Sziberghan, została zabrana na pustynię Daszt-i-Leili i tam zamordowana na oczach 30- 40 amerykańskich komandosów.

Doran w swym 55-minutowym filmie umieścił także wypowiedzi innych świadków, którzy potwierdzili, że amerykańscy komandosi brali udział w torturowaniu wię?niów w Sziberghan.

Szkocki dokumentalista powiedział, że przez sześć tygodni bezskutecznie starał się zdobyć opinię na temat swojego filmu z Pentagonu.

Północnoafgański watażka, Abdul Raszid Dostum zaprzeczył, jakoby jego oddziały zabiły ok. tysiąc talibów w więzieniu Sziberghan. Potwierdził śmierć ok. 200 dodając, że jej przyczyną były rany odniesione we wcześniejszych walkach.
19 grudzień 2002

PAP 

  

Archiwum

WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
Polsko-białoruskie refleksje
luty 9, 2008
Leonarda Rewkowska
FLOWERS OF GALILEE
kwiecień 6, 2004
Zimna, piękna Polska
styczeń 22, 2006
zaprasza.net
Porwany, oswobodzony i poszukiwany (Bioferm - cz.2)
styczeń 13, 2006
zn
Ucz się póki masz od kogo !!!
grudzień 18, 2006
Wojciech Faber
Polski Front Narodowy
czerwiec 17, 2005
Deficyt budżetu po czerwcu wyniósł 62,5%
lipiec 17, 2002
PAP
Podaj dalej, możesz powstrzymać III wojnę światową.
marzec 15, 2003
Miroslaw Zabierowski
W czyim interesie?
styczeń 7, 2006
mgr inż. Józef Bizoń
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
John McCain - Wojowniczy Kandydat na Prezydenta USA
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Wszystko w porządku – to walka o pokój! Artykuł · specjalnie dla www.michalkiewicz.pl · 9 sierpnia 2006
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
Polscy rolnicy zostali oszukani
lipiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
Największa w Historii Zasłona Dymna
maj 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media