ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dobry i zły polityk 
1 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie? 
13 październik 2023      Artur Łoboda
*** 
25 lipiec 2017      Jolanta Michna
Jak Rząd mówi to mówi 
15 czerwiec 2018     
Kursy fryzjerstwa i stylizacji paznokci dla rolników 
4 styczeń 2010      PAP
W ogrodzie Norwida 
14 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Drugie najsłabsze ogniwo  
28 listopad 2020     
Prominentny szwajcarski bankier wzywa do „aresztowania” całego Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) za „demobójstwo” spowodowane szczepionkami Covid „bronią biologiczną” 
30 październik 2023      Ethan Huff
Kiszona kapusta 
18 kwiecień 2020     
Wenecka baśń V 
7 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
6 w pełni zaszczepionychh lekarzy ginie w Kanadzie w ciągu kilku dni  
3 sierpień 2022     
Program sędziowski - wstęp 
7 wrzesień 2016      Artur Łoboda
UKRYTA HISTORIA szczepionek i okropności gromadzenia się toksyn  
13 marzec 2024      SD Wells
Naszym prezydentem był urżnięty komunistyczny wieprz. 
10 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Wiersz z przygotowanej do druku książki pt. SŁOWA I SNY 
19 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
INDIE: MIESZKAŃCY WIOSKI PODEJRZEWAJĄ, ŻE ZA TRAGEDIĘ W CHAMOLI W STANIE UTTARAKHAND ODPOWIADA URZĄDZENIE RADIOAKTYWNE 
14 luty 2021      Baltazar
Przesłanie do Polaków 
25 grudzień 2020      Zbigniew Herbert
2,5 miesiąca 
15 marzec 2020      Artur Łoboda
Świąteczne życzenia dla Krakowian 
22 grudzień 2010      Artur Łoboda
Świąteczne życzenia dla Rodaków 
24 grudzień 2009      Artur Łoboda

 
 

Ostatnie wieści z Libii, 20 maja 2011


Na stronie www.km.ru znajduje się informacja, że lotnictwo NATO zatopiło, w nocy z 19 na 20 maja, aż 8 okrętów wojennych Libii w portach Tripolis, Al.-Chumsa i Syrta. Z kolei nieco wcześniej na tej witrynie pojawiła się informacja, że wojska Libii ciężko uszkodzily, 18 maja, jeden z okrętów NATO ostrzeliwujących Misrarę. NATO tego nie potwierdziło.
Z kolei na portalu www.vitrenko.org mojej znajomej Natalii Witrenko, przewodniczącej Postępowej Socjalistycznej Partii Ukrainy (PSPU) pojawiła się wczoraj po południu następująca informacja:

Mityngi popierające Kadafiego w całej Libii!
Митинги за Каддафи – по всей Ливии!
19/05/2011

"Tłumy w Msracie, Bengazi, Tripolisie, Sebhie, w całej Libii wyszly obecnie na wiece poparcia dla Lidera rewolucji muammara Kadafiego. Do mnie zadzwonił mój kuzyn, który pojechał jako ochotnik do Misraty, on przysięgajac na imię Boga (stwierdził), że Misrata oczyszczona i wszędzie w niej przebiegają wiece za Kadafim. Potem zadzwonił do mnie mój ojciec, moja matka płacze ze szczęścia, ona powtarzała: „Zwycięstwo z nami”, mój ojciec pozdrowił mnie z (okazji tego) zwycięstwa i zapewnił mnie, że Misrata oczyszczona. Dla wiadomości wszystkich szczurów w Zielonej Libii – pochody z poparciem dla przywódcy Muammara Kadafi mają miejsce, obecnie, na ulicach Bengazi; Al.-Bbirike, 20-street, Whihaishy … itd. W Tripolisie, Syrcie, Zawiji, Sabha .. i wielu innych miastach i rejonach Libii ludzie tańczą na ulicach i śpiewają, fajerki na niebie – zwycięstwo Libijczyków blisko, bardzo blisko, i my będziemy świętować w Bengazi po piątku. Wszystkim bohaterom Wschodu: bądźcie silnymi, zabijajcie Szczury, niech one zasną wiecznym snem!"

O tym, że na wschodzie Libii ujawniły się siły „anty-NATO-alKajdowskie” mówił mi Michel Luc, na konferencji w Mińsku 5 maja, który przyjechał do nas prawie bezpośrednio z Tripolisu. Twierdził on, że w libijskim mieście Bengazi, w którym islamo-natowscy „powstańcy” już od blisko trzech miesięcy terroryzują lokalnych mieszkańców, pojawił się „drugi, zielony front” wojny o uratowanie Socjalistycznej Libijskiej Jamahurdyi (Republiki Mas). Ale stwierdził, że pomoc wojskowa dla tego frontu jest bardzo trudna, przez kilkaset kilometrów pustyni, kontrolowanej „z nieba” przez NATO, nawet motocykl nie potrafi się przemknąć.

Po rosyjsku из сајта http://www.vitrenko.org/start.php?lang=1 :

Толпы в Мисурате, Бенгази, Триполи, Себха, по всей Ливии сейчас вышли на митинги в поддержку Лидера Революции Муаммара Каддафи. Мне позвонил мой кузен, который отправился добровольцем в Мисурату, он поклялся именем Бога что Мисурата очищена и всюду в ней идут митинги за Каддафи. Затем мне позвонил мой отец, моя мама плачет от счастья, она повторяла: "Победа за нами!", мой отец поздравил меня с победой и заверил меня, что Мисурата очищена. К сведению всех крыс в Зелёной Ливии – шествия в поддержку лидера Муаммара Аль-Каддафи проходят в настоящее время на улицах Бенгази: Аль-Бирке, 20-стрит, Wihaishy ... и т.д. В Триполи, Сирте, Завия, Сабха ... и многих других городах и районах Ливии люди танцуют и поют, фейерверки в небе – победа ливийцев близко, очень близко, и мы будем праздновать в Бенгази после пятницы. Всем героям Востока: будьте сильными, убивайте Крыс, и пусть они заснут вечным сном!.

A przy okazji, moje wystąpienie w Mińsku opublikowano w Indiach na bardzo eleganckim hinduskim portalu:
http://www¬.vijayvaan¬i.com/FrmP¬ublicDispl¬ayArticle.¬aspx?id=17¬80
oraz na międzynarodowym facebooku, też bogato ornamentowanym,
http://www.facebook.com/pages/MINSK-International-Conference-The-Prospects-of-the-Eastern-Partnership/223382564339557?sk=wall wraz ze zdjęciami z konferencji.
W Polsce znajduje się ono na stronie www.wiernipolsce.pl wraz z b. ciekawymi komentarzami.




20 maj 2011

MG 

  

Komentarze

 

let live Livia!!

2011-05-20
latarnik

 

Nagle Obama obiecuje Palestyńczykom zwrot terytoriów zajętych przez Izrael w wojnie 6-dniowej w 1967 roku, czyli przed prawie półwieczem. Czy nie są to przypadkiem kolejne "obiecanki cacanki USA" mające tej superpotędze przysporzyć stronników (a zwłaszcza żołnierzy) arabskich, koniecznych do ataku "lądowego" na (o dziwo, zaczynającą lokalnie zwyciężać) Libię? W krajach NATO wyraźnie nie ma do realizacji tego "zbożnego celu" ochotników...

2011-05-20
MG

  

Archiwum

Zapomniane ludobojstwo
styczeń 8, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
6,5 mld euro z unijnego budżetu dla Polski” (?)
listopad 29, 2002
Adam Zieliński
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Palestynizacja Swiata?
czerwiec 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Motanie człowieka
grudzień 3, 2008
Artur Łoboda
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Josek Nikodem Lewinkopf Kosinski and two other literary profiteers of the Holocaust
lipiec 10, 2006
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
Dezodorant czy mydło? - Agencje PR dla zmiany wizerunku koropracji lekarskiej
styczeń 25, 2006
Adam Sandauer
Brzeziński nawołuje do ewakuacji wojsk USA z Iraku
marzec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przyjazne przesiadki
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Andersen
sierpień 30, 2002
To Moskwa zaplanowała ten mord
lipiec 7, 2006
http://www.dziennik.krakow.pl
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media