|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
więcej -> |
|
List do zdrajcow Polski
|
|
List do ZDRAJCOW POLSKI
IRLANDIA, PILKA NOZNA i UE
INZ. JERZY SKORYNA
Wszyscy, bez zadnego wyjatku senatorowie, poslowie i osobistosci od najwyzszych wladz, ministrowie wszelkich ministerstw, jesli maja poczucie honoru powinni podac sie do natychmiastowej i bezapelacyjnej dymisji!
Ostatnie wydarzenia dobitnie pokazaly nie tylko Polsce, lecz i swiatu calemu niedolestwo i wrogie Narowowi Polskiemu postepowanie w polityce i rzadzeniu Panstwem Polskim.
Mala Irlandia, wbrew bulgotaniu „eirlkirgo karzelka” o podpisaniu bezboznej „konstytucji” UE, pokazala, ze Narod Irlandzki ma poczucie narodowej swiadomosci i honoru. Gdyby w Polsce bylo przeprowadzone, tak jak w Irlandii referendum, to wynik bylby ten sam i tego ogromnie sie baly poganskie rzady w Brukseli, a polskojezyczne wladze w naszej Ojczyznie uginajac karki niedopuscily do takiego referendum. Dziwne jest, ze wynik referendum na Zielonej Wyspie byl do przewidzenia dla normalnie myslacego czlowieka, lecz nie dla „wytrawnego” karlowatego polityka.
Naród Polski powinien publicznie przed Ambasada Irlandii podziekowac temu dzielnemu Narodowi, który tak jak Polska byla „Przedmurzem Chrzescijanstwa” przed wschodnia dzicza, tak Irlandia jest tym samym Przedmurzem przed bezbozna zachodnia dziczyzna!
Polska MUSI pozostac SEMPER FIDELIS!
UE bedzie szukala róznych sztuczek polityczno „prawnych”, aby zneutralizowac „irlandzka krnbrosc”.
Temu Polska OSTRO i ZDECYDOWANIA MUSI SIE SPRZECIWIC!
To jest prawdziwa racja stanu, a nie sluzalcze zdejmowanie kapeluszy, przed byle jakim unijnym cieciem.
Widzimy, ze UE dazy do zniszczenia uczuc narodowych, tradycji, honoru , wiary u patriotyzmu, na rzecz poszukiwaczy pieniadza drukowanego przez UE. Temu sluzy dewastacja przemyslu, stoczni, rolnictwa i wszelkich innych dóbr narodowych, wlacznie z kolejnictwem. Taka uslugowa polityka obecnych wladz doporowadza do „wolnej” emigracji milionów Polaków, a w tym i futbolistów. Tak dla kilku euro, polski zawodnik strzela gole dla Niemiec, szkodzac wlasnej Ojczyznie.
To jest wlasnie „dobrodziejstwo” UE, za kilka euro, Polak zdobywa zwyciestwo dla wrogich nam Niemiec. To stalo sie dzieki szukaniu kilku srebrników. Co bylo wazniejsze, te kilka eurosów, czy zwyciestwo polskiej druzyny, gdyby ten Polak gral w polskiej druzynie?
Trzeba sobie zdac sprawe, ze to samo dzieje sie we WSZYSTKICH dziedzinach naszej gospodarki i polityki.
Nie wiem, lecz mysle, ze na pewno temu osobnikowi byloby bardziej przyjemnie i bylby bardziej dumny, gdyby to Polska byla mu wdzieczna za strzelenie do niemieckich bramek, anizeli otrzymanie szwabskiego „danke”!... Widac to bylo z twrzy tegoz Polaka po zadaniu goli polskiej druzynie.
Zapewne z jakiegos „polskiego” ministerstwa, wyszly dla pani Merkel powinszowania, za zwyciestwo niemieckiej druzyny.
Wszak tak przystoi czlonkowi UE...
Za kilka smierdzacych papierków, sprzedajemy Naród, Panstwo i cala Polske.
Z TYM JUZ TRZEBA WRESZCIE SKONCZYC i przepedzic wszystkich judaszy zdradzajacych NASZA OJCZYZNE!.
Unia Europejska zostala stworzona po to, aby zniewolic ekonomicznie, politycznie i ideowo, wszystkie narody tego kontynentu, na rzecz ciemnych interesów, jakichs poganskich polityków zasiadajacych w Brukseli, bedacych w duzej mierze obcymi dla Europy Chrzescjanskiej i
NIE NALEZACYCH do zadnego Narodu europejskiego.
|
|
15 czerwiec 2008
|
|
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|
|
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
|
Syryjczyk - dyrektorem EBOR
wrzesień 16, 2003
|
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
|
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
|
AKT Nasza Lektura
„Władza globalizacji”- Jadwiga Staniszkis
grudzień 9, 2004
|
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
|
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
|
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
|
Czy Urban...?
kwiecień 6, 2004
Warmuz
|
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
|
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
|
UPA
październik 18, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezydent Wenezueli, Hugo Chávez Frías, 20 wrzesnia 2006, na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ
wrzesień 23, 2006
Tlum. Roman K.
|
LIST OTWARTY DO BIURA LECHA WAŁĘSY
listopad 22, 2005
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Żydzi
grudzień 22, 2004
aaa
|
Izrael użył broni chemicznej w Strefie Gazy
lipiec 14, 2006
Paweł Michał Bartolik.
|
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
|
Terror w Biesłanie
wrzesień 6, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|