ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
więcej ->

 
 

Wybór Putina



Wladimir Putin nie ma zamiaru wyprowadzić się z swojej strzeżonej rezydencji w Nowoje Ogarjowo, na przedmieściu Moskwy, mimo tego, że jego kadencja kończy się w marcu 2008 w po-sowieckiej Rosji, gdzie sekretarz stanu USA, Condoleezza Rice i minister obrony Ryszard Gates, czekali w przedpokoju pół godziny, na audiencję z prezydentem Rosji.

Obecnie spekulacje skończyły się z chwilą, kiedy w rosyjsko-bizantyjskim świecie polityki siły, Putin poparł kandydaturę na prezydenta Rosji, wice-premiera Dymitry’ego Medwedewa, swego znajomego jeszcze z ST. Petersburga, jako kandydata na prezydenta popieranego przez Kreml. Putin twierdził, że ogłasza wybór swojej partii politycznej.

Jednocześnie kandydat z poparciem Żydów amerykańskich, Żyd nazwiskiem Kasparow, nie mógł zostać kandydatem małej partii opozycyjnej, ponieważ partia ta nie uzyskała lokalu na zebranie, w celu wyłonienia kandydata. Szkoda, że partia Kasparowa nie dostała wielkiej sali, ponieważ miałaby trudności taką salę wypełnić, z powodu braku ludzi.

Kasparow często pisze artykuły w The Wall Street Journal jako wierny noekonserwtysta – syjonista i jest nawet wymieniany jako jeden z redaktorów tej gazety. Widocznie przemówienia szachisty Kaparowa, nie były Putinowi do niccego potrzebne, więc wolał, żeby Kasparow ogóle nie był kandydatem w wyborach na prezydenta Rosji i nie wypowiadał się jako kandydat na prezydenta Rosji nawet kiedy miałby reprezentowć bardzo niewielu ludzi.

Medwedew ma 42 lata i był reprezentantem Rosji w lutym 2007, w Davos, na Światowym Forum Ekonomicznym i przemawiał jako człowiek oddany wartościom demokratycznym, przyjazny „wolnemu rynkowi” i pełen wdzięku osobistego. Medwedew zrobił wrażenie, że jest bardzo przystępny dla businessmanów zachodnich w zglobalizowanym świecie i że jest pro-zachodnim liberałem, raczej niż prowincjonalnym Rosjaninem.

Widocznie Putin chce poprawy stosunków z Europą i nawet zniósł embargo na import mięsa z Polski do Rosji. Jak wiadomo rosyjskie embargo na polskie mięso było skutkiem poparcia przez polityków polskich dla budowy w Polsce wyrzutni rakiet USA typu „Tarcza” co umożliwiłoby lot pocisku od Moskwy w ciągu czterech minut. Pamiętamy jak USA broniło się przez sowieckimi rakietami na Kubie, z wyrzutni położnych osiem minut lotu od Waszyngtonu.

Nie zanosi się na szybką poprawę stosunków Rosji z osią USA-Izrael, natomiast Pupin chce poprawy w stosunkach w Europą i może Medwedew potrafi uzyskać poprawę stosunków z Europą mimo „suwerennej demokracji” w Rosji.

Medwedew jest szefem Gazpromu, monopolu energetycznego Rosji, głównego narzędzia polityki zagranicznej Putina i ?ródła największego rozwoju ekonomicznego Rosji, w historii tego państwa. „Suwerenna demokracja” w Rosji wynika jakoby z rosyjskiej kultury, historii i tradycji. Naturalnie Medwedew jest politycznie uzależniony od Putina, niema własnej bazy politycznej i dlatego jego kariera jest uzależniona od Putina. Medwedew zdał trudny egzamin utrzymywania się na powierzchni w zdradliwych warunkach polityki rosyjskiej. Tak, więc polityka zagraniczna Pupina najprawdopodobniej nie ulegnie zmianom.

Kandydatura Medwedewa jest niespodzianką dla trzeciego świata. Znany jest on w Chinach jako „twardy” przedstawiciel Gazpromu, w sprawie rurociągu z Syberii do Chin. W Indiach nie jest on znany wogóle. Medwedew jest przedstawicielem młodego pokolenia Rosjan, dochodzących do władzy, którzy nie pamiętają, na przykład czasów przyja?ni sowiecko-hinduskiej. Pokolenie Medwedewa jest bardziej zainteresowane Europą, niż takimi państwami jak Indie, które były bardzo cennym partnerem Związku Sowieckiego w czasach Zimnej Wojny.

Obecnie najważniejsze dla Rosji są stosunki z Chinami i nowy wyścig zbrojeń z powodu skreślenia traktatów rozbrojeniowych przez neokonserwatywny rząd Bush’a i jego projektów stawiania wyrzutni rakiet w Polsce, tylko o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy, przy jednoczesnej polityce zagranicznej USA na Bliskim Wschodzie, sterowanej przez oś USA-Izrael.

Polska jako członek Unii Europejskiej mogłaby spełniać rolę pomostu w stosunkach w Moskwą z korzyścią dla siebie, dla UE i dla pokoju światowego. Byłaby to bardziej pożyteczna rola dla polskich interesów narodowych, niż obecna rola pionka manipulowanego przez oś USA-Izrael, w czasie kiedy Putin dokonał wyboru kandydata właściwego do poprawy stosunków z Europą.

WWW.pogonowski.com
14 grudzień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Równi i rowniejsci. Grabek nie pójdzie do aresztu
styczeń 3, 2003
PAP
Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
SOBCZAK i SZPAK. W państwie prawa
luty 19, 2003
http://angora.pl/
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
The Rise of Judeo-American "Poland"
luty 11, 2006
Marek Glogoczowski
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
Szachy
maj 26, 2008
Marek Jastrząb
Psychopaci!
grudzień 15, 2006
Usprawiedliwiony
Wyjazd - rządowe rozwiązanie dla posła Giertycha?
lipiec 31, 2002
PAP
PRL-jednak państwo Polaków
październik 13, 2003
Adrian Dudkiewicz
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
Kto dopuścił się ludobójstwa na Polakach ?
luty 11, 2008
Aleksander Szycht
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media