ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
więcej ->

 
 

Watykan zmienił zdanie wobec nauki



Watykan ostrzegł katolików, że jeśli nie będą słuchać argumentów nowoczesnej nauki odnośnie pochodzenia życia i innych kwestii grozi im niebezpieczeństwo popadnięcia w fundamentalizm. Takie słowa padły podczas konferencji przewodniczącego Papieskiej Rady Kultury 2 listopada. Kardynał Paul Poupard komentował watykański projekt na rzecz większego wzajemnego szacunku między nauką a religią.

Projekt został zapoczątkowany z inspiracji papieża Jana Pawła II w 1992 roku w związku z deklaracją, że siedemnastowieczny Kościół popełnił błąd w sprawie Galileusza. Do sprawy tej nawiązał kardynał Poupard mówiąc, że jest ona trwałym symbolem tego, jak ważny jest żywy dialog między różnymi dyscyplinami, a w szczególności między teologią i naukami przyrodniczymi, jeżeli chcemy zapobiec podobnym powtórkom w przyszłości.

Wiemy, gdzie naukowy rozum może doprowadzić sam siebie: bomba atomowa i możliwość klonowania ludzi są owocami rozumu, który chce zostać uwolniony od jakichkolwiek etycznych lub religijnych powiązań – powiedział hierarcha dziennikarzom. Lecz wiemy też, że kiedy zrywane są powiązania między religią a rozumem rodzi się fundamentalizm.

Pytany o debatę pomiędzy zwolennikami ewolucji i inteligentnego projektu przedstawiciel papieski przywołał twierdzenie Jana Pawła II, że ewolucja jest więcej niż hipotezą.
9 listopad 2005

EAI 

  

Archiwum

Brakująca narodowość... Przykładowa tresura AOTE
lipiec 20, 2008
tłumacz
Nie stać nas
październik 20, 2003
Angora
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
Bliżej koryta
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pytania, pytania, pytania....
lipiec 30, 2003
Stanisław Krajski
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
W hołdzie Rubinsteinowi
grudzień 21, 2002
PAP
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
Wyjazd - rządowe rozwiązanie dla posła Giertycha?
lipiec 31, 2002
PAP
Jeżeli wygram wybory zapożyczę białoruski model !
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
Centrum kultury w fabryce Schindlera
czerwiec 3, 2004
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
Tarnowska tragifarsa z pomnikiem Chrystusa Króla
styczeń 15, 2005
Artur Łoboda
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media