|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
więcej -> |
|
Apel o wiernosc Polsce
|
|
APEL O WIERNOŚĆ POLSCE
W 240. rocznicę powołania Konfederacji Barskiej
Dnia 29 lutego A.D. 1768 powołano Konfederację Barską, jako akt sprzeciwu wobec przyjęcia przez sejmowych reprezentantów w Warszawie Traktatu wieczystej przyja?ni, który wówczas był narzucany Polsce przez Rosję.
Traktat ten realizował ustalenia "trzech czarnych orłów" i pozbawiał Polskę rzeczywistych atrybutów suwerenności. 4 marca tego samego roku, w dzień św. Kazimierza - patrona Polskiego Rycerstwa, zaprzysiężono odpowiedni związek zbrojny.
240 lat pó?niej zostaje nam tylko pochylić czoła przed Wielkimi Przodkami, którym winniśmy pamięć i wdzięczność, a sprawie, za którą walczyli i ginęli - dozgonną wierność.
Tak się jednak złożyło, że Traktat Lizboński z 13 grudnia 2007 r., do którego ratyfikacji zmierzają obecni posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, nie wywołuje natychmiastowej, dostatecznie gwałtownej refleksji.
Rozpoczęta oficjalnie przez kilka komitetów zbiórka podpisów poparcia dla obywatelskiej inicjatywy ogólnokrajowego referendum w sprawie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego, który podstępnie i skrycie tworzy europejskie socjalistyczne superpaństwo, została brutalnie przerwana decyzją większości posłów w przeddzień dzisiejszej rocznicy.
Nie pomogło wsparcie rzecznika praw obywatelskich Janusza Kochanowskiego, ani też tysiące apeli pisanych do prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego, który przysięgał stać na straży jej suwerenności.
Stoimy w przededniu kolejnej zdrady naszych narodowych interesów. Nasi reprezentanci przyjmują Traktat, którego zapisów nawet Polacy nie znają. Odmówiono nam prawa do stosownej wiedzy i uczciwej debaty. Ludzie ci sprzeniewierzyli się swojej misji i łamią złożoną przysięgę. Sporządzimy listę tych, którzy dzisiaj zawodzą, hańbiąc swoje nazwiska na wieki.
Jeżeli naród polski chce przetrwać w granicach własnego państwa, zachować wiarę Ojców i wolność we wszelakich jej wymiarach - musi dziś stworzyć organizację na miarę wyzwań, jakie mu rzucono.
Jesteśmy gotowi współpracować z każdym, komu droga jest wiara i wolność Polaków, zgodnie z podpisaną 13 grudnia A.D. 2007 Deklaracją tyniecką polskich środowisk patriotycznych...
Apelujemy o zgłaszanie chęci swojego uczestnictwa w pracach Komitetu Europa Wolnych Ojczyzn - Akcja Polska, którego celem jest zachowanie niepodległości państwa polskiego i powrót do bezpiecznej, korzystnej dla wszystkich narodów naszego kontynentu - idei integracji w ramach wspólnoty suwerennych państw.
Kraków, 29 lutego A.D. 2008
KZK Komitetu Europa Wolnych Ojczyzn - Akcja Polska
www.ewo-akcjapolska.pl
tel./faks 12 267 46 06 507 777 969
z up. Komitetu
Jan Szczepankiewicz
05 marca 2008
Złóż wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich
Europa Wolnych Ojczyzn - Akcja Polska Komitet Europa Wolnych Ojczyzn -
Akcja Polska z oburzeniem przyjął decyzję Sejmu RP, który ignorując nasze działania, zdecydował o wygodnej dla obecnych władz formie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Obywatelom odmówiono nie tylko prawa do decydowania o losach Rzeczypospolitej, ale też prawa do informacji i debaty nad najważniejszym, a zarazem najbardziej niebezpiecznym dokumentem, który został podpisany po odzyskaniu przez Polskę suwerenności w roku 1989.
Europejska klasa polityczna działając wspólnie i w porozumieniu, usiłuje zbudować europejskie super- państwo, gwałcąć wolę narodów, których ten zabieg dotyczy. Przy oszukańczych kombinacjach związanych ze zmianą nazwy traktatu i trybu jego ratyfikacji, konsekwentnie odmawia się podania jego zapisów do wiadomości ogółu obywateli, często sugerując im niezdolność do objęcie i zrozumienia tekstu.
Cóż to za prawo, które od początku jest tak niezrozumiale, zawiłe, skryte i wprowadzane na siłe?
Wiekszość znanych nam regulacji została już odrzucona przez narody Francji i Holandii pn. Traktatu Konstytucyjnego UE..
Obecnie najnowsze sondaże wykazują, że 88% Anglików także chciałoby przeprowadzenia referendum w sprawie Traktatu Lizbońskieg, a 89 % uważa, że nie powinien być on przyjęty. Stosowni ministrowie kwitują ten rezultat stwierdzeniem, że badania przeprowadzone na 150 tyś. brytyjczyków są “niereprezentatywne” i takiej potrzeby nie widzą.
Najwyższym aktem prawnym w Polsce jest Konstytucja RP, która w art. 61 wyra?nie daje nam prawo do uzyskiwanie stosownych onformacji o działaniach organów władzy publicznej, osób sprawujących funkcje publiczne i zawartości dokumentów.
Upomnij się o swoje konstytucyjne prawo u Rzecznika Praw Obywatelskich - napisz stosowny wniosek i zgłoś to do naszego Komitetu.
Wzór takiego wniosku znajduje się w załączniku do niniejszej informacji, natomiast poniżej zamieszczamy instrukcję dot. postępowania w tej sprawie.
Komitet EWO- Akcja Polska nie zamierza skladać broni.
Walczmy o prawo do samostanowienia, żądajmy jawności, brońmy ducha gwałconej demokracji - gdyż w innym przypadku Unia Europejska stanie się kolejnym Więzieniem Narodów.
Instrukcja postępowania przy składaniu wniosku do RPO.
1. wniosek należy wypełnić czytelnie i własnoręcznie podpisać
2. wysłać listem poleconym na adres RPO (jest podany w piśmie)
3. zachować kopię a/a i dowód nadania na poczcie
4. zgłosić telefonicznie, listownie lub mailem do centrali, czyli Komitetu EWO- Akxcja Polska - z kontaktem do siebie
tel/fax 48 12 267 46 06
507 777 969
Będąc poza granicami kraju także można wypełnić i wysyłać stosowny wniosek, zgłaszając ten fakt do naszych koordynatorów polonijnych.
Komitet EWO - Akcja Polska będzie prowadził ogólnopolską ewidencję przesłanych wniosków.
Rzecznik Praw Obywatelskich musi podjąć stosowne działania.
Kraków, 3 marca 2008r.
Z upoważnienia
Krajowego Zespołu Koordynacyjnego EWO-Akcja Polska
Jan Szczepankiewicz
Wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich — kliknij, aby zapisać i wydrukować wniosek
http://www.ewo-akcjapolska.pl/?p=50 |
|
7 marzec 2008
|
|
przesłała Elżbieta Gawlas
|
|
|
|
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
|
Uczcie się czytać między wierszami
kwiecień 19, 2003
Alina
|
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji
maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
|
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
|
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
|
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
|
Globalne Inwestycje i Cele Chin
lipiec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zapytajmy prościej o Unię
luty 13, 2003
Ewa Kluczkowska http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą.
list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
|
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
|
Tragedia Narodu Polskiego
marzec 20, 2007
przeslala Elzbieta
|
Pikieta z balonikiem.
Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
|
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
grudzień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
|
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
|
List otwarty
marzec 21, 2003
|
2009.02.15. Serwis wiadomosci ze świata bez cenzury
luty 15, 2009
tłumacz
|
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
|
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
więcej -> |
|