ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...



W spadku po poprzednich rządach SLD -
PiS odziedziczył dramatyczne problemy społeczne: wysokie bezrobocie, rozległe obszary ubóstwa, korupcja, coraz gro?niejsza przestępczość, niewydolność służby zdrowia, nieudolny wymiar sprawiedliwości, stałe obniżanie poziomu wykształcenia, katastrofalnie niskie nakłady na naukę i wiele innych.
Stała się pilna debata nad reformą państwa i możliwie szybka i trwała jego naprawa. Logiczne, że aferzyści, politycy, urzędnicy poprzedniej władzy, prezesi spółek państwowych i banków zarabiających miliony złotych wszystko zrobią, żeby ich fotel był niezagrożony i żeby mogli utrzymać swe wysoko płatne stanowiska, oraz obsadzać się według ściśle partyjnego klucza.
Wszystkie te zjawiska powodują w społeczeństwie wzrost nastrojów rezygnacji, rozgoryczenia i rozczarowania nie tylko politykami i polityką, lecz wszystkim, co ma jakikolwiek związek z publiczną aktywnością. To prowadzi zaś do osłabienia demokracji, do faktów, że mamy polityków aferzystów oszukujących naród, że nie mamy swoich reprezentantów.
Musimy spróbować kolejny raz to zmienić na szczeblu władzy regionalnej - wybrać konkretne osoby, zwłaszcza że jak wiemy partie polityczne nie są w Polsce gwarancją funkcjonowania systemu demokratycznego. Stały się produktem rozkładu sceny politycznej w III Rzeczypospolitej, tworzone z reguły wokół kolejnych kandydatów na przywódców oraz jednego hasła, lub jakiejś, najczęściej oszukańczej, obietnicy, okazują się niezdolne do sensownego i uporządkowanego działania. Ich liderzy zmieniają ugrupowania tak często, że sami chyba nie wiedzą, do której partii akurat należą, a z której zdążyli już wystąpić.
Polsce potrzebna jest głęboka korekta głównych linii ustrojowych przemian i polityki państwa. Musi zakończyć się rabunek państwa trwający od lat dziewięćdziesiątych na niespotykaną dotychczas skalę, przekreślający wielu lat pracy i wysiłków obywateli dla kraju. To wszystko stało się wielką kompromitację Polski na arenie międzynarodowej.

Do naprawy Państwa przystąpił PiS.
Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która spełnia wszystkie marzenia większości Polaków. PiS wygrał wybory, a to oznacza, że lepszej partii w tej chwili nie ma i taki wybór należy uszanować. Jednak jakikolwiek rząd w Polsce, żeby miał minimum komfortu działania, musi mieć stabilną większość w Parlamencie. Tej większości nie miał zwycięzca wyborów 2005 - obecny rząd PiS. Zwłaszcza, że sfrustrowani politycy PO, którzy pod urokiem sfabrykowanych sondaży przedwyborczych sprzedali "skórę na żywym nied?wiedziu" - czyli stanowiska - odrzucili możliwość jakiejkolwiek współpracy z PiS-em. Po przegranych wyborach zostało im olbrzymie zadłużenie, tak więc nie mogąc wywiązać się z przedwyborczych zobowiązań, zdecydowali się na opozycję rządową.

Chcący samodzielnie sprawować władzę.
Celem utworzenia stabilnej większości w Sejmie PiS w dniu 02.02.2006r zawarł tzw. pakt stabilizacyjny z LPR i Samoobroną. Jednak jak było to do przewidzenia - w polityce nic nie ma za darmo. Partie popierające rząd chcą mieć swoich przedstawicieli i reprezentantów w rządzie, a pomysł, aby udzielały swojego poparcia dla dobra społeczeństwa, czy strachu przed wcześniejszymi wyborami, albo innych sympatii, okazał się dość naiwnym. W tej sytuacji dla zapewnienia sobie większości parlamentarnej PiS nie miał innego wyjścia, jak wejść z nimi w koalicję. Na szczęście ludzie i tak wiedzą lepiej, o co w tym wszystkim chodzi. Rząd ma wystarczające, bezpieczne zaplecze sejmowe, aby spokojnie realizować swoje plany.PO, chce przerwać proces stabilizacji Państwa.
Politycy z szeregów tej partii nie potrafili do dzisiaj otrząsnąć się po klęsce i uznać swej porażki, grożą nam w imię "dobra Polski". Możemy powiedzieć, że następuje wyra?na POlszewizacja jej szeregów. A to Polsce nie wróży nic dobrego.
Należy zwrócić uwagę, że tak naprawdę PO nie posiada żadnego programu, a to co proponuje, to albo populistyczne i demagogiczne postulaty, albo obietnice, których realizacja zrujnuje finanse państwa prowadząc do inflacji, bezrobocia, kryzysu ekonomicznego i społecznego.

POLSKA NIEZGODY - Cel PO - dążenie do władzy za wszelką cenę, destabilizacja w Rządzie.
Tusk jest nieodpowiedzialnym populistą, liberałem dla którego realnie istniejące problemy i napięcia społeczne, nie stanowią wyzwania by je rozwiązać dla dobra Polski, lecz służą dla zaspokojenia ambicji, żądzy władzy, osobistej kariery.
Jest więc typowym politykiem okresu przejściowego, charakterystycznym dla słabej i nieustabilizowanej demokracji, zwłaszcza po długim okresie dyktatury.
Platforma systematycznie blokuje wszelkie działania PiS, destrukcyjnie i destabilizująco wetuje ustawy korzystne dla obywateli sprytnie unikając odpowiedzialności za Polskę. Jednocześnie fałszywie zarzuca obozowi rządzącemu brak osiągnięć legislacyjnych które przecież sama blokuje.

Ale dzisiaj społeczeństwo nie jest aż tak naiwne, dzisiaj nie wierzy się politykom, którzy zawiedli zaufanie tych obywateli, którzy na nich oddali swe głosy licząc że będą dbali nie o własne interesy, ale interesy Państwa. Dlatego poparcie personalne dla przeciwników braci Kaczyńskich wyra?nie słabnie w obliczy dobrej koniunktury gospodarczej.
Obywatele mają dość ugrupowania Tuska i jego stałe odwoływanie się do tych samych urazów, rozczarowań i innych fobii. W działaniu jego i członków jego partii brak jest uczciwości, lojalności, odpowiedzialnej postawy, współpracy i gotowości do ponoszenia ryzyka za niepopularne społecznie, lecz niezbędne dla dobra Polski decyzje.
Takie działanie powoduje, że grozi nam długotrwałe dryfowanie, mniej więcej takie same jak za rządów AWS z którego wywodzi się większość czołowych członków PO, lub bezczynność, jak za rządów gabinetu Belki, który też nie miał większości parlamentarnej. Jest to o tyle dziwne, że zarówno PO jak i PiS są ugrupowaniami prawicowymi, które wspólnie miały w końcu zrobić coś dla Polski. Jednak jak zwykle zwyciężyła prywata polityczna i dążenia do zablokowania działania drugiej strony i próby doprowadzenia do bezradności mniejszościowego rządu. A dowodami tego są uciążliwe pikiety organizowane przez młodzieżówki lewicowe i marsze platformersów, którym towarzyszy niejednokrotnie znacznie więcej dziennikarzy atakujących na wszelkie sposoby Rząd, niż protestujących. Bez wątpienia takim śmiesznym postępowaniem było domaganie się dymisji rządu w związku z ujawnieniem przez TVN prowokacyjnego nagrania z rozmów ministra Adama Lipińskiego z posłanką Samoobrony Renatą Beger m.in. o jej przejściu do PiS w zamian za stanowisko w resorcie. Tylko że takie rozmowy między politykami zawsze były i będą, ponieważ politycy nie dbają o dobro obywateli ale swoich interesów. Dlatego niezbędna jest większość parlamentarna, którą należy uzyskać wszelkimi sposobami. Samo zaś nagłośnienie tego, dowodzi zdeterminowania zarówno jednej jak i drugiej strony do sprawowania władzy.
Platforma Obywatelska dwoi się i troi ustami swoich propagandzistów, aby jak najbardziej obrzydzić nam obecny rząd. Każda krytyka jest pożądana, o ile opiera się o racjonalne przesłanki. To jednak, co i jak wyprawia oszołom większy od Leppera - Stefan Niesiołowski, całkiem odpycha od lansowanych przez niego poglądów. Fakt, że w propagandzie powinien robić człowiek wyrazisty i wygadany, a nie mdły i niewyra?ny jak Jan Maria Rokita, ale prof. Niesiołowski niech lepiej wróci do swych owadów i nie bierze się za to, o czym nie ma zielonego pojęcia.
Jestem pewny, że prędzej czy pó?niej ujrzą światło dzienne przedwyborcze rozmowy Tuska z bankowcami i biznesmenami - kandydatami na stanowiska w niedoszłym rządzie, którzy ogromne pieniądze włożyli w jego kampanię wyborczą i teraz chcą je odzyskać. To właśnie ich naciski zmuszają stale platwormersów do prowokacyjnych produkcji scenariuszy celem skompromitowania polityków PiS i manipulacji propagandowej społeczeństwem z wykorzystaniem mediów.
Od tych grup nacisku (GTW) Tusk dostał ostatnią i ostateczną szansa - jego czas kończy się 12 listopada - z dniem wyborów.
Przegrana platwormersów zakończy polityczną karierę Tuska, dlatego tak zażarcie i bezpardonowo walczy o swój byt.Samo PO to twór sztuczny powstały ze scalenia frustratów z AWS, UW a nawet dawnych PZPR-owców - czyli pełen hipokryzji. Nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania, tylko wszystko negują. Często nie występują pod własnym szyldem zdając się na redakcje telewizyjne i dziennikarzy, ponieważ to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. Jest to gra na bardzo krótką metę. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie, ale każdy zainteresowany znajdzie tam wyłącznie starych politycznych wyjadaczy, którzy z niejednego politycznego kotła już nażłopali się...W tej sytuacji konieczne jest podjęcie debaty nad sformułowaniem diagnozy i podjęcie działań na rzecz naprawy Rzeczpospolitej przed zbliżającymi się wyborami. To od wyborców zależeć będzie kto zaplecze do bezkofliktowego sprawowania władzy i kto będzie nas reprezentował.
Dlatego PiS wyklucza działania w dobrej wierze byłych agentów SB, malwersantów z nomenklaturowych spółek, oraz ludzi traktujących państwo jak partyjny folwark. Warunkiem odbudowania zaufania do polityki, i szerzej, do służby publicznej jest obok osobistej uczciwości jej uczestników i całkowicie przejrzystych życiorysów - wniesienie do życia publicznego takich wartości jak: honor, odpowiedzialność za losy kraju, obrona prawdy, solidarność z najbardziej potrzebującymi, poczucie sprawiedliwości, wrażliwość na ludzką krzywdę i biedę.

Dlatego wszystkich, którym leży na sercu dobro Polski zapraszam do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach.
Nie ulegajmy propagandzie mediów, które od dawna nie są już polskimi mediami. Swój głos powierzmy tym, którzy gwarantują nam zmiany i polskość, a nie tym którzy dążą do globalizacji i dalszej rozprzedaży majątku polskiego.
Od nas zależy, żeby nie znikły granice polskie, nie znikła złotówka, nie znikła cała Polska z mapy świata.
GŁOSUJMY NA POLSKĘ.

Zdzisław Raczkowski
red. nacz. www.aferyprawa.com
13 październik 2006

Zdzisław Raczkowski 

  

Archiwum

Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!

luty 23, 2003
PM
Jews killed Jews to create the state of Israel
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Grzesznik, fiolet i krzyż
marzec 22, 2008
Marek Olżyński
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Statuetka dla Polańskiego Złoty Liebling
grudzień 4, 2006
Sebastian Pasławski
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Kołodko ministrem finansów, Piwnik i Celiński odchodzą
lipiec 5, 2002
PAP
Powrót Ligi
grudzień 12, 2002
http://haggard.w.interia.pl/liga.html
Porwany, oswobodzony i poszukiwany (Bioferm - cz.2)
styczeń 13, 2006
zn
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
Ucz się póki masz od kogo !!!
grudzień 18, 2006
Wojciech Faber
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
Komitet Honorowy PO
styczeń 9, 2008
komentator
Papież do młodzieży: budujcie cywilizację miłości
lipiec 28, 2002
AFP
Ekonomiczny apartheid
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / Die Welt - 2002.11.28
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
Na wschdniej granicy będzie niemiecki żołnierz nas pilnował!
marzec 29, 2003
Jędrzej Bielecki z Brukseli
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media